Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves vagyok. Barátommal 3...

16 éves vagyok. Barátommal 3 hónapja vagyunk együtt és 2 hét múlva nála "alszok". Még szüz vagyok, de neki nem akarom elmondani. Ha lefekszünk akkor ő megtudhatja valahonnan, hogy én még nem voltam fiúval?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Szűzhártya.

Goddammm

!!!!

2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
16 évesen szégyelled, hogy szűz vagy? Édes Istenem.
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
te egyébként kisegítőbe jársz?
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
te kihagyhattál néhány felvilágosító órát, igen észreveszi, mert nagy valószínűséggel te az első még nem fogod annyira élvezni, lehet nem fog fájni, de jóval valószínűbb hogy fog, lehet nem fogsz vérezni de jóval valószínűbb hogy fogsz, szóval elég kicsi rá az esély hogy ezt megúszd
2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Anyádék engedik,hogy nála aludj 16 évesen 3 hónap után??? gratulálok.....

3 hónap után 16 évesen meg akarod dugatni magam holott nem is ismered igazán..

öcsém mennyi önbecsülés nélküli buta csitri van

2013. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
*magad
2013. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

Hogy a fenébe gondolod elveszíteni egy olyan sráccal a szüzességedet, akiben nem bízol meg?

És hogy kiderül-e?

Persze, hogy kiderül. Ritka az a szűz lány, akinek még hat történetesen mondjuk nem is vérzik a szüzessége elvesztése közben, de abszolút nem érez semmilyen fájdalmat.

16 évesen egyáltalán nem ciki vagy gáz szűznek lenni. Viszont elég ciki egy olyan kapcsolatban lenni, főleg szüzességet elveszíteni, akiben ennyire nem tudsz megbízni, hogy elmondj neki egy ilyen fontos dolgot.

Valószínűleg, ha normális a srác, akkor ezt értékelné és úgy lenne veled, hogy sokkal jobban odafigyelne rád, hisz neked ez lenne az első.

2013. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Gáz a barátod előtt, hogy szűz vagy? RÖHEJ!

Igen meg fogja tudni, mert majd ott visogatsz, hogy fáj.

2013. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Meg fogja tudni és örülni fog neki.
2013. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, a pasik helyett, akiknek még csak vaginájuk nincs, inkább rám figyelj :)

Nyilván észreveheti, függ több dologtól is, de hadd oszlassak el néhány igen rossz tévképzetet a szüzességről, és az úgynevezett szűzhártyáról.

A kislányok szűzhártyával születnek, ami babakorban eléggé vastag, de a növekedés során egyre jobban elvékonyodik, kiszakad, kitágul, s mire az ember lánya abba a korba ér, hogy szexelhetne, nagy valószínűséggel már meg sincs neki eredeti formájában tisztálkodás, sport, mozgás és maszturbáció miatt.

Tehát a tény, hogy van-e szűzhártyád vagy nincs, egyáltalán nem mond el semmit arról, hogy voltál-e már valakivel, vagy nem.

A vérzés pedig - sok hiedelemmel ellentétben - nem azért következik be, mert a szűzhártya átszakad, hanem azért, mert a vagina fala egy nagyon érzékeny felület, és ha nem megfelelően síkos, akkor könnyen kidörzsölődik, sérül, és ekkor léphet fel vérzés (nem csak első szexnél, de akárhanyadik szexnél). Ezt úgy lehet elkerülni, hogy jól felizgulsz, és a barátod úgy teszi be a péniszét, hogy jó nedves vagy.

Teljesen a saját döntésed, hogy elmondod-e a barátodnak, hogy ő az első. Ha nem akarod, egyáltalán nem kell, ha azt vesszük rajtad kívül ez az égvilágon senkire nem tartozik.

Én sem mondtam el az első partneremnek, már csak azért se, mert rohadtul nem voltam kíváncsi a "fáj, jó így, nem rossz?" típusú szarra, meg arra, hogy a "jó szűz kislány" sztereotípiát hányja a csodás arcomba, amint megtudja, hogy még nem szexeltem.

Tudod mi volt? Nem volt véres niagara, nem folyt vér, nem fájt, nem volt recsegős szűzhártya elszakadás, ami volt, az két orgazmus meg egy szalámis pizza szex után.

2013. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!