Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Párommal 7 hónapja vagyunk...

Párommal 7 hónapja vagyunk együtt, ő szűz és nem akar szexelni és nem engedi h a nemi szervéhez nyúljak! Pettingelün meg minden kézzel el is jutat a csúcsra! Mivel próbálkozzak h szexeljen velem?

Figyelt kérdés
h
2013. okt. 19. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
20 én 18 ő
2013. okt. 19. 19:01
 3/18 anonim ***** válasza:

És ugyan hány éves? 13?......-.-

Ha nem akar szexelni, akkor ne próbálkozz, hanem értsd meg.

2013. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Meg értem én de azért h 7 hónap után még a nemiszervéhez se nyúljak ne haragúdj de sok már
2013. okt. 19. 19:04
 5/18 anonim ***** válasza:

akkor hogy pettingeltek ha nem nyúlhatsz hozzá?

szájjal?

2013. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem akarok most belekezdeni az "inkább nyelvtan könyvhöz nyúlj" szövegemnek, de muszáj:D egyébként meg pettingeljetek sokat még várj egy kicsit :) ha annyira rossz nem beletenni a farkad a pinába akkor nyomkodd sütibe.
2013. okt. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ne légy türelmetlen, ha erőlteted azért sem fogja akarni. Hagyd ezt a témát egy ideig, mert akkor azt fogja hinni, hogy neked sokkal fontosabb a szex mint ő. Én 2 és fél évet jártam az exemmel és csak annyi idő útán szeretkeztünk :)

Vedd egy kicsit lazábban. Próbáld megbeszélni vele. De ha nem engedi, hogy hozzáérj a nemiszervéhezz akkor, hogyan pettingeltek?

2013. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BlackSword ***** válasza:
17%

Vágd ki mint macskát sza... dolgát végezni... Én már rég kivágtam volna... Mégis meddig akar még váratni???


Van egy olyan érzésem, h nem csak ez az egyetlen gebasz köztetek...

2013. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mit értesz a gebassz alatt?
2013. okt. 19. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem vala baj lehet köztetek. Nem azért, mert nem engedi, nem. Hanem mert erről tőle semmi értelmes magyarázatot nem kapsz (legalább is ilyenről nem hallottunk). Elvárja, hogy csak így a semmibe állj le mindig, holott... ha TÉNYLEG szeretitek egymást, akkor azért kívánna annyira, hogy 7 hónap után akarjon téged, és meg merje tenni.
2013. okt. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!