Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány évesen vesztetted el a...

Hány évesen vesztetted el a szüzességed?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után és meddig voltatok együtt?

2013. nov. 11. 20:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
16-os vagyok. Igen, sajnos komolyan szűz vagyok. És igaza van az utolsónak, férfi. De mi ebben olyan meglepő? A lányoknak olyan elvárásai vannak, hogy maximum prostituálttal veszíthetném el, azzal meg nem akarom.
2013. nov. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
biztos lenne olyan csaj aki lefeküdt vna veled de ha igy 27évesen találkozol egy csajjal és megtudja h szűz vagy furcsán fog rád nézni.én nem értem h lehetsz még az ha nem azárt mert mondjuk vallásos vagy és vársz vagy nem tom az más.
2013. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

"biztos lenne olyan csaj aki lefeküdt vna veled"


Pesti vagy? Tudod mit? Fussunk össze valahol. Sok pénzem nincs, de ha mutatsz nekem olyan csajt (vágósúly alatt), aki lefeküdne velem, akkor meghívlak egy sörre.


Nincs nagy igényem, de azért ilyen bedrogozott, részeg, teljesen kómás állapotban lévő csajokat nem fogok az ölemben kivinni valami félreeső helyre csak azért, hogy megdugjam őket és elveszítsem a szüzességemet. Prostikkal ugyanígy vagyok. Fizetni nem fogok egy nőnek sem azért, hogy elvegye a szüzességemet.


Úgy látszik ez ma már nagyon nagy igénynek számít. Külső terén nem hiszem, hogy túl válogatós lennék, legalábbis akárhova megyek, mindig látok elég sok olyan lányt akivel lefeküdnék, ha úgy adódna.

2013. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!