Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihez lehetne kezdeni ennyi...

Mihez lehetne kezdeni ennyi idősen, mi lenne a helyes irány?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: kissé későn érő típus vagyok és sokáig - úgy 18-19 éves koromig nem is nagyon érdekelt az, hogy nincs barátnőm, sőt, az sem, hogy szűz vagyok, de így 21 évesen már nagyon bánt. :S Állítólag nem vagyok ronda, szerintem is inkább átlagos vagyok, úgyhogy ez nem olyan nagy probléma. Ismerkedni tudok/tudnék, de borzasztóan zavar, hogy mit fog gondolni a csaj, ha "arra" kerül sor. Pár hónapja elég jól alakultak a dolgok egy lánnyal, össze is jöttem volna vele, de a csóknál rondán elvéreztem... Utána őszintén megmondta, hogy tetszem neki és semmi baja nincs velem, de annyira tapasztalatlan vagyok, hogy őt ez zavarja, kiábrándítja. Elég rosszul esett és ez az, ami miatt félek. 14-15 évesen még nem ciki, ha valaki nem tud "jól" csókolni, dugni, de 21 évesen már eléggé problémás. Mondhatnánk, hogy keressek tapasztalatlan csajt, de manapság már az is csoda, ha valaki szüzen születik. ( :D ) Gondoltam prostira is, de a csókot ott mellőzném és a szex sem biztos, hogy túlságosan jó lenne (nemi betegségek, stb-stb).

Szerintetek?


2013. nov. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy sikerült elbuknod a csóknál ? :D Egyébként csak legyél magabiztos,gondolj arra a csajra akivel csókolóztál mint referencia :D
2013. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy ne görcsölj rá, mert a kérdésed alapján úgyis ráfogsz :D de szerintem 21 évesen, ha még nem is csináltad már csak van némi fogalmad mi is az, amit eddig kihagytál...:D Rossz csajjal keztél elsőre, egyébként nem ajánlanám, hogy olyan csajjal kezdj akinek csak egy numera vagy.
2013. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan lánnyal jössz össze aki igazán szeret, nem fogja zavarni! Egyébként vannak tapasztalatlan lányok 20 felett is!
2013. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girgoy ***** válasza:
100%

Az egész gondolkodás, hoyg "jól" vagy "rosszul" csókolni, stb. egy kapitális baromság! Ez nem technika, hanem érzelmek kérdése. Vetítsük le a következőre:


Szerinted hogy kell jól simogatni? Megfelelő szögben tartod a kezed, megfelelő nyomást gyakorolva és megfelelő távolságot megtéve? Baromság! Amint technikát csinálsz belőle és nem szívből jön, akármilyen precízen hajtod végre a dolgot, béna lesz! De ha szívből csinálod, azt érzi a másik fél is, és erre sokkal jobban figyelnek, mint a dolog technikai részére! Mindenre igaz ez az intim érintkezésben. Csak az számít, hoyg szívből jön-e, semmi más. Tehát ha most bepánikolsz, hogy jaj, el kell veszítenem a szüzességem, de biztos rosszul csinálom, akkor borítékolom, hogy rosszul fogod csinálni és szűz maradsz!


Nem ez kell. Egyáltalán nem számít az, ki mikor vezsíti el a szüzességét és a technika csak pótszer ott, ahol nincsenek érzelmek, de nem is tudja pótolni. Gondolod azt, hoyg igenis nagy értéket képviselsz, ha még a szóüzességedet mindig tartogatod. Egy arra érdemes lánynak tartogasd. Aki nyugodtan lehet a feleséged is, akivel a nászéjszakán fekszel le először. Őt biztosan szeretni fogod, de egy "hivatásost" tuttira nem, így egy hivatásosnál pont a lényeget nem tudod megtanulni! Hidd el, ha fülig szerelmes vagy, akkor TÖK MINDEGY, MIT HOGYAN CSINÁLSZ, MERT A LÁNY ÉREZNI FOGJA, HOGY SZERETED, és így mindent tök jónak fog érezni! Egyszerűen hagyatkozz az ösztöneidre és semmin ne gondolkozz, csak szeresd a lányt! Tuttira bejön! ;)

2013. nov. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!