Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha (betegség miatt) nem...

Ha (betegség miatt) nem fogadnád el a tested, örökre szűz maradnál? Vagy belemennél esetleg olyannal is, aki nem vonz annyira, hiszen talán nincs több lehetőség?

Figyelt kérdés
Lány vagyok (25+). Izomsorvadásos. Valahol legbelül vágyok a testi kapcsolatra, de elég kevés férfit kívánok meg valóban. Lehet, túl magasra teszem a mércét (még mielőtt letámadtok, nem a kigyúrt, és topmodell pasik tetszenek, akiket manapság adonisznak állítanak be, amit megfigyeltem, hogy bejönnek, a "rocker fazonok". :-D PL. a hosszú haj tetszik. De ez most valójában lényegtelen. Kétszer lett volna alkalmam elveszíteni, megtapasztalni, de egyik férfi sem tetszett, nem volt kémia. Egyre inkább úgy érzem aki nem jön be azzal minek? Aki pedig bejön, azzal meg azért nem tudnám, mert én nem tartom magam egyszerűen elég jónak hozzá. Ezt az érzést nem tudom jobban megfogalmazni. Vagy megéri elveszíteni bárkivel? Csak, hogy az ember megtapasztalja az érzést? Van értelme vonzalom nélkül szexelni?
2013. nov. 13. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Legalább vonzalom kell, ha szerelem nem is. Mert nélküle az az érzés nem "az az érzés" lesz.
2013. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Es hol jön képpbe az Izomsorvadás?
2013. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnálattal olvastalak.... vonzódás legyen, szerelem nem muszáj, a szüzesség meg kincs.... 22/F
2013. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Úgy jön a képbe, hogy emiatt valljuk be nem sok a jelentkező, de meg is értem. Tudom, hogy nem vagyok szép, nem jó a testem. Egy egészséges lánynak, sokkal több lehetősége adódik, és már emiatt is nagyobb eséllyel akad olyan férfi az életébe, aki neki is tetszik.
2013. nov. 13. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
En elfogadnálak...De te sose engem...Ez a különbség köztünk...ADJ Lejjebb MERT EGYEDÜL MARADSZ.
2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Komolyan kérdezem, hogy szerinted mégis mennyire élveznéd, ha a férfit, akivel csinálod, nem kívánod, vagy még akár taszítónak is találod?
2013. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont ez a dilemmám, hogy lejjebb adni megéri-e. De igaza van annak, aki szerint ebben nem is lenne élvezet.
2013. nov. 13. 17:26
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi köze van hozzá a betegségednek, de elég komoly önértékelési problémád van.
2013. nov. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Önértékelés. Lehet, de objektíven sem olyan egy mozgásában súlyosan akadályozott, puha tónusú nő, mintegy egészséges.
2013. nov. 13. 17:46
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy látszik rajtad, hogy beteg vagy még lehetsz vonzó.
2013. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!