Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti várnátok ennyit? Vagy mik...

Ti várnátok ennyit? Vagy mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha egy 14-15-16 éves azt mondta még várni szeretne a szexxel 17-18éves koráig akkor kivárja addig?Miért mondja hogy vár ha tényleg nagyon szerelmes? Tényleg várnak ilyenkor 2-3 évet a barátjukkal? Vagy időközben esetleg a lányok is meggondolják magukat és mégis lefeküdnének inkább?Vagy akkoris ragaszkodnak hozzá amit ilyen korban kijelentettek?

2013. nov. 13. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért ne várná ki az, aki tényleg szerelmes a lányba, nem pedig csak megdugni akarja?
2013. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De a lényeg nem az hanem hogy a lány várna-e vele ténylegesen 2-3évet vele vagy időközben meggondolná?
2013. nov. 13. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
egy 14-15 éves még nem késik le semmiről. elég kellemetlen következményei lehetnek a túl korán elkezdett nemi életnek.igaza van,ha várni akar.sőt,ha baleset fordul elő eléggé tönkre vágja az amúgy is háborgó hormonrendszerét az esemény utáni,pláne egy abortusz.a legtöbben lelkileg sem értek még meg rá ebben a korban,az érzelmi részét nem képesek átélni.
2013. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Várnék.Addig dugnék mással.
2013. nov. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
91%

Nekem volt egy barátom 15-16 évesen, majd egy 17-18 évesen.


15-16 évesen az, hogy pasim van, azt jelentette, hogy folyton beszélgetünk, jól érezzük magunkat együtt + sokat összebújunk (volt, amikor póló és melltartó nélkül, hogy érezzük egymás bőrét) és csókolózunk. De az, hogy én a micsodáját fogdossam, pláne, hogy be is kapjam, azt amivel pisilni szokott, hát kösz nem. Ugyanez visszafele. Még azt sem szerettem, ha a mellemet fogta, de az még elment. A szexet olyan "felnőtt dolognak" tartottam és egy kicsit bűnösnek is (nem vagyok vallásos). Persze kicsit a kapcsolatokhoz is éretlen voltam, az, hogy kapcsolatban legyünk, azért is fontos volt, hogy lássam, hogy képes vagyok "pasit szerezni" (de nem csak azért, szerettem is). El tudtam volna képzelni, hogy mással járok. A szexkérdésben meg nálunk a családban sem a 15 év volt a tendencia, szóval anyukám nem örült volna az ötletnek és nekem fontos, hogy mit gondol, elvégre jót akar nekem.


17-18 évesen már a másik baráttal azért nem csak a beszélgetős módon kívántam jól érezni magam. Az egész mellsimogatás jólesett és a szexet egyfajta egyesülésnek képzeltem el, azzal a fiúval, akit a legjobban szeretek (de hozzátenném, nem jutottunk el odáig). (De a vonzalom ellenére sem adtam volna magam gyorsan, szerintem nagyon jó egymás testét előbb alaposan megismerni.) Szerettem kényeztetni (ahogy ő is engem), minden porcikájáért oda voltam, és ezért a kézzel/szájjal történő kielégítést sem úgy fogtam fel, mint ahogy régen, hanem mint ahogy egy nagyon kívánatos testrésszel törődni. Nem tudtam (és még mindig nem tudok) más fiúra férfiként nézni. Majd szakított, mielőtt a kapcsolatunk kész lett volna a szexre, de nem érzem magam szűznek, mert lelkileg már legyőztem azt a gátlást, hogy megtegyem Vele és emiatt nagyon kötődök is hozzá.


Nem tudom hogy ez a különbség partner- vagy életkorfüggő-e, de mindenesetre azt gondolom, hogy én ebben a korban (14-16) nem a "kijelentéshez ragaszkodnék", az lenne inkább, hogy nem érezném magamat készen rá lelkileg, és (szerencsére) 14-16 évesen is úgy gondoltam, hogy nem 14-16 éves dolog szeretkezni. Ha a fiú nem tudna várni, rosszul esne, de akkor inkább hagynám az egész kapcsolatot.

2013. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 16 éves koromban lett barátom és még 12-13 éves lehettem amikor megfogadtam,hogy nem fekszem le 17 éves korom előtt senkivel,mert már akkor is ez a 13-14 évesen 6 pasi ágyában fetrengés volt a divat és nekem ez nem tetszett...most 17 éves vagyok a barátom kivárta míg letelik a fogadalmam és érzelmileg is kész leszek arra hogy lefeküdjek vele és megérte várni :)
2013. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért mindig a fiúnak kell várni?:)
2013. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
hogy nektek milyenkiegyensúlyozott gyermekkorotok volt és milyen felnőtt fejjel gondolkodtatok a szexről, akkorsi, most is, gratula a szüleiteknek, nekem azt sem mondták el soha h mi az a szex, meg semmi 14 évesen úgy szexeltem az első "szerelmemmel" hogy azt sem tudtam mi az és nem is volt jó, szóval ne dugjatok 14 évesen, mert nem jó!!!
2013. nov. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
15 vagyok és rendszeres nemi életet élek a barátommal.
2013. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem vagyok 30 on felül, de szerintem az ember lelkileg, meg hormonälisan sem erett ugy 17 elött a szexre.Ha tenyleg jo szexualis eletet szeretnel felnött korodban ,akkor szerintem varjatok vele, es minden bizonnyal kamatozni fog.

Nekem konkretan 18 evesen volt kb az elsö rendes elvezetes szexualis elmenyem, utana ugy 21 lehettem mikor megint.Ezeke furcsa dolgok, meg ma is ugy erzem h nem sikerült mindent megertenem vele kapcsolatban, van akivel ösztönösem müködik van akivel nem ha szereted akkor sem, de az elsö rossz, ügetlenkedö elmeny evekre elronthatja a kedvedet az egesztöl, föleg fiuknal, de lanyoknal meg ha nem helyesen csinaljatok fajdalmat is okozhat, akormeg plane...:/

2014. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!