Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek így is nagyon fog...

Szerintetek így is nagyon fog fájni? Mire figyeljünk oda ami még fontos lehet? Tapasztalatok, élmények az elsővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
11 hónapja vagyunk együtt a barátommal,mindketten elmúltunk már 16 évesek.Nagyjából 3 hónapja kezdtünk el pettingelni,már nem egyszer megujjazott,az elején egy-két percig fájt,de utána jó érzés volt és nem véreztem.Én is elégítettem már ki őt.Mindketten erre a hónapra tervezzük,hogy lefekszünk egymással,már beszéltünk is róla,óvszert is vett már.
2013. márc. 9. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog annyira fájni.De ha beképzeled akkor fog.
2013. márc. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:
csak mondd meg neki,figyeljen oda,ne kapja el a harci hév,ne boruljon el az agya. finoman bánjon veled, különben komoly fájdalmat tud okozni. meg hogy ne nyissanak rátok. az kellemetlen.:)
2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

hosszú előjáték!!!

elötte jól ujjazon meg, hogy ne legyen annyira szűk a hüvelyed.

több órán át tartó előjáték is belefér

sok sikert

2013. márc. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bele fogsz halni ne csináld!
2014. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!