Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem szűz fiúk 18 alatt! Ti...

Nem szűz fiúk 18 alatt! Ti mennyit várnátok a szűz barátnőtökre, mármint, hogy lefeküdjön veletek? (Akkor, ha tényleg szeretitek. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szeretem és ő is szeret, akkor ameddig kell...de mindenki érzi mikor jön el a pillanat.. ne aggódj nem húzza senki évekig...
2013. nov. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bármennyit.

De ha a lefekvés alatt most azt értjük, hogy a kuki a punciba vándorol akkor jelezném, hogy van kéz, meg száj amivel kölcsönösen is lehet örömet okozni, amivel elég sokáig ki lehet bírni, így szinte akármeddig várnék rá!

2013. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#1, dehogynincs, én ismerek olyat, aki majdnem három évig húzta, pedig nem voltak olyan kicsik (15-16 évesen jöttek össze).

Amúgy szerintem mindegy meddig várna valaki, felesleges feszegetni a határokat.

2013. nov. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én 2 hónapot vártam, a csaj 16 volt. De ha fiatalabbal jönnék össze, pl. 14-15 évessel, akkor talán 6 hónapot is hajlandó lennék várni.

Szerintem a sex a bizalom jele, és ha nem mer lefeküdni veled, akkor nem bízik benned, tehát valószínű nem szeret.

2013. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
első éjszaka, mikor nálam aludt, magamhoz csábítottam (száj-ujjak) 1 hónap után már barátkozott a puncival a májashurka lényeg, hogy ne legyél beszarva! 17/f
2013. nov. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Küldjetek csajt a lakásomra.
2013. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most azonnal meg*****ám, ha lenne, nem várnék semmit se.
2013. nov. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!