Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb alkalom a szuzesseg elvesztesere?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 15:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Az esküvősnek annyit, hogy ezt a saját gyerekemnek sem kívánnám, amit te ide írtál!!Gondolkozz kicsit!
2009. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ha készen állsz rá nem egyenlő azzal, hogy ismered a tested, és meg mered tenni, hanem hogy a következményeit is el tudod viselni: otthagy, vége lesz ( mert egyszer vége lesz, és az elsőt a legnehezebb elfelejteni)? terhes leszel ( jó, van védekezés, de bele kell számítani, több alaklaom esteén pláne), hogy ha elkapsz valamit felnőttként tudsz-e menni orovoshoz, vagy tanakodsz, hogyan titkold anyud elől....

ÉN 18-9 évesen vesztettem el és nem bánom h nem előbb, bár így is nehéz volt elfelejteni őt :)

2009. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
54%
Attól hogy valakivel összeházasodsz, még nem jelenti azt, hogy vele jó lesz az ágyban. Lehet tök perverz, vagy simán nem passzoltok!
2009. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
19%

Én vagyok az esküvős. Hát ez az én tapasztalatom, mert én sajnos nem vártam vele addig és nagyon megbántam...

most nem itt lennék ha valamelyik akkori barátom "felcsinál"

mint kiderült utólag felelőtlen hazug emberek voltak mind..

a férjem viszont teljesen más.

hidd el aki csak le akar fektetni annak csak addig leszel szép és jó...

aki szeret az nem fog sürgetni, mert a szex csak ráadás egy szerelemben.

2009. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked az volt a bajod, hogy naív voltál!
2009. nov. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Szerintem aki megbanta az azett banta meg mert a partner nem volt jo,de az is lehet,hogy csak bekepzeli,hogy nem kellett volna pont akkor.bocs azoktol akik megbantak,de nekem is van velemenyem meg ha ez mindenkinek nem tetszik.
2009. nov. 19. 16:33
 17/23 anonim válasza:
36%
Hazafelé a buszon !!!
2009. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
37%
a dugaaaas a legjobb alkalom :)
2009. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Mit értesz legjobb alkalom alatt? Véleméynem szerint ez egy sokkal összetettebb kérdés. A szex, amikor ösztöneinket kielégítjük, akkor lesz a legjobb alkalommal, ha zavartalan.

Ha szeretkezni akarsz, ami az örömszerzés egyik útja, akkor sokkal nehezebb a kérdés. Ugynais tudtok-e úgy jelen lenni, hogy lelki, érzelmi, testi, értelmi és társas életterületeiden egyaránt megéld azt, amiről ez a fajta egyesülés szól: kölcsönös beleegyezés alapján örösmszerzés a másiknak, amely által Te magad is örömhöz jutsz! Tényleg ezt akarod?

Végezetül szerintem is az esküvő. Azért, mert amikor valakinek kimondod, hogy szeretlek, és a közösségeteket válallod, akkor azt is kimondod, hoyg jóban és rosszban, stb. egyikünk életére melletted köteleztem el magam. Ennek elengedhetetlen része, hogy testi egyesülés is végbe menjen, ahol az ember teljes mértékben kitárulkozik a másik előtt, és a meztelenségét sem takargatja, és odaadja magát a másiknak, hogy neki örömet okozzon. Ezt a fajta önátadást nem lehet hetente megejteni! Tehát annak add oda magad, akivel összekötöd az életedet!

2009. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ez nem alkalomhoz kötött dolog, teljesen szubjektív kinek hogy és mikor történik
2009. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!