Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi a legjobb...

Szerintetek mi a legjobb alkalom a szuzesseg elvesztesere?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 15:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én is úgy terveztem, hogy várni fogok az esküvőmig, de aztán nem így lett. A barátommal nagyon szeretjük egymást és évek óta együtt vagyunk. Nem bántam meg, amit tettem, mert szerintem nem követtem el semmi rosszat. Nem divatból, nem kényszerből vagy azért vesztettem el, mert tehernek éreztem a szüzességet. Akkor közösen döntöttünk így és ha még egyszer döntenem kellene, akkor is így tennék. Ettől még így is elég emlékezetes volt az első alkalom. Egyébként 19 voltam, amikor ez történt.


22/L

2009. dec. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Szerintem a szüzesség elvesztése nem korhoz kötött, bár azért egy 13-14 évesnek nem kellene még ilyesmit tennie...

Érezni fogod, amikor itt az ideje. Ha a párod sürget, akkor nem ő az igazi számodra, akkor ő csak azt akarja tőled. Én 19,5 éves voltam, amikor megtettem a párommal. 3 hónapot várt erre. Utólag visszagondolva: örülök, hogy így történt. ha elölről kellene kezdenem az életemet, ezt akkor is így csinálnám. Tudtam, hogy bízhatok benne, hogy vigyázni fog rám, és egy pillanatig sem csalódtam benne. Ennek már majdnem két éve, és azóta is együtt vagyunk.

2009. dec. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
A helyzettől függ.Én sem akkor vesztettem el,amikor szerettem volna.Ezt nem lehet előre tervezni.De mindenképp a pároddal tedd.
2009. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!