Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek osztálytársammal...

Funktasztikus kérdése:

Mit tegyek osztálytársammal kapcsolatban? (bövebben lenn)

Figyelt kérdés

osztálytársamat 11 éve ismerem és már a kezdetektöl bele voltam hülyülve a haverokkal kötötük egy fogadást hogy tan év végéigh meg lesz de én nem teljesen akarom ezért én másért...egyszer meg tudta mi a szándékom de zárkozott el tölem és még okot sem adot rá hogy azt gonoljam hogy nem lesz meg....ki találta a másik 2 haverom is hogy hajtani fognak rá(egyik utánozza a másikat)szánalmas


hogyan cserkészzem be a csajt?:)


2009. nov. 19. 22:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

osztálytársamat 11 éve ismerem és már a kezdetektöl bele voltam hülyülve a haverokkal kötötünk egy fogadást hogy tanév végéig meg lesz de én nem teljesen akarom ezért én másért...egyszer meg tudta mi a szándékom de nem zárkozott el tölem és még okot sem adot rá hogy..


kijavitva

2009. nov. 19. 22:53
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Fogadásból? Te génhordozó.
2009. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
szerintem terjeszd el hogy mind2 haverod tripperes csak te nem mert te voltál elöl a közös vonatban ez tuti bejön:D
2009. nov. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
hova lett a lényeg? sztem gáz fogadásból bárkit meg@kasztani pláne ha 3 versenyző van de ha még tudja is mizu akkor inkább PARTY!!! mint a nescafé, 3 az egyben
2009. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

most már em is anyira érdekel amugy a fogadás de most ez a 2 gyerek...pff :)

jo haverok azért dee...:) pl az egyik tegnap elöt közölte hogy rájött hogy lefeküdne vele de még régen azt mondta hogy botal se nyulna hozzá akkor ez most hogy van???

2009. nov. 19. 23:00
 6/21 A kérdező kommentje:
2 napja ugy hajtok mint az állat:):Ppl orán elkedtem maszirozni X)
2009. nov. 19. 23:01
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Csak úgy sugárzik Belőled az értelem, kisp*cs. Nem érdemled meg a lányt. Ez van.
2009. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem az egyáltalán nem igy van:)imádom(L)érted?:)
2009. nov. 19. 23:03
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
ő mit mond? érdekli valamelyikőtök??? vagy csak f@szra vesz titeket? ha neked kell a csaj akkor próbálj tisztességes lenni és beszélgess el vele de ne mosd magad és ha érzi h télleg egyenes vagy te leszel az esélyes. ha nem nyersz akkor... van még pár (millió) pálya
2009. nov. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát nem tom mert mind1ikönkel kikezd egy kicsit:) szoval nem lehet tudni:)
2009. nov. 19. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!