Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélendő/elítélitek, ha...

Elítélendő/elítélitek, ha valaki a szüzességét szexkapcsolatban veszíti el?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem igazán.
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
Én nem. Csak az egyéjszakásat.
2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 II.Dartheon ***** válasza:
20%

Hát ez attól függ h hány éves az illető lány... ha 15 évesen, vagy alatta, igen, elítélendő...

ha meg felette, az ő dolga... bár így is az..

2013. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
39%
ő dolga. csak akkor ha túl fiatal, akkor ítélem el.
2013. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Én így veszítettem el és visszagondolva már lehet, hogy nem így kellett volna, ugyanis beleszerettem a partnerembe, csak éppen viszonzatlanul maradtak az érzéseim...Ha valamit ajánlani tudok az az, hogy ne tegyen senki se ilyet, mert fájdalom lesz a vége. 22L
2013. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%
Őszintén megmondva rohadtul hidegen hagy más emberek nemi élete. Tőlem aztán 3 férfival és 1 kecskével is elveszítheted, ha te erre vágysz.
2013. nov. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
39%

Nem ítélem el, szerintem erről mindenkinek magának kell döntenie ÉRETT FEJJEL (nem 14-15 évesen), hogy mikor, milyen körülmények között, kivel szeretné az elsőt. Én személy szerint úgy gondolom, hogy nincs jogunk egymás döntése felett ítélkezni, akár helyesnek tartjuk a döntést, akár nem.

18/L

2013. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%
Az ő dolga.
2013. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Értem... Szóval megállapítható, hogy nem ítéli el a többség, feltéve ha nem ilyen 14-15 éves éretlenke az illető.

Nincs bennetek az a gondolat, hogy nem praktikusabb egy olyannak odaadni, akit szívből szeret a lány? Illetve nem éli meg negatívan? Csak mert az első szexre mindenki emlékszik...:)

2013. nov. 24. 19:32
 10/25 anonim ***** válasza:
64%

Nem ítélem el, miért tenném?

Ámde.

A saját szüzességeddel aszerint gazdálkodsz, hogy hány ismeretlen, mit szól hozzá? Ha ez így van, még inkább tartogasd, mert nem vagy eléggé döntésképes...

Értsd jól.

A sajt nemi életedet szeretnéd élni, amiben pillanatnyi akadály az, hogy az első lesz. Ne keríts nagy feneket neki, vagy szeretkezz, vagy ne. A partnered, és a t esti igényeid alapján dönts, ne aszerint, hogy én mit mondok, vagy óvni akarod e az egyébként teljesen felesleges szűzhártyádat.

2013. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!