Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondanátok egy olyan...

Mit mondanátok egy olyan lányra, aki 14évesen veszítette el a szüzességét? (Nem magamról beszélek. )

Figyelt kérdés
2013. nov. 20. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jót semmiképp!
2013. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szánalmas kis hülye.
2013. nov. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Aki pár évvel később veszíti el se biztos, hogy különb. Vannak kívételek, de többsége nem másabb akkor minek megszólni a másikat. Az már csak ieigység. Bizony nagyon sok irigy ember szólja le a másikat.
2013. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
irigység*
2013. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
ri banc
2013. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azért, de valahogy a ri banc és a ku rva szót, szinte senki nem használja helyesen. Olvassatok utána mit jelent... Nem azt mondtam, hogy az illető fűvel, fával összefekszik. Mi van, ha szerelemből tette?
2013. nov. 20. 15:19
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerelemből is gáz.A tényen nem változtat.Gyerek aki felnőtt nőt játssza
2013. nov. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mittagessendame válasza:

ált. azért mondják rá, hogy ribizli, vagy netán k...rva, mert abból, hogy 14 évesen veszítette el (ami sokaknak elég korai), feltételezik, hogy a szexuális élete állandó, csak a partnere nem. mondjuk ki, azoknak a nagy része, akik ilyen fiatalon veszítették el, később rászolgáltak erre az elnevezésre.

vannak kivételek is persze, de szerintem akkor is butaság, ha az ember lánya "érett", mert egy 14 éves lány elég sok mindenre rá tudja mondani, hogy azért csinálta, mert átgondolta. francokat gondolta át, a többség csak nagylánynak akar tűnni. mindenesetre akárkiről is van szó, én azt mondom, mindig csak olyat csináljon az ember, amiről tudja, hogy később nem fogja megbánni. én senkit nem ítélek el, ha ri...anc, de a véleményem akkor is megvan róla.

2013. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ömm,mondjuk:Szia!

(Amúgy nekem nővérem 15 évesen..)

2013. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon elértékteleníti saját magát!
2013. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!