Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az elkepzelheto h vki 2eve...

Az elkepzelheto h vki 2eve szexualisan aktiv, es meg nem szakadt at a szuzhartyaja?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, ha nagyon-nagyon vékony a pasid.

Életben nehezen.

2013. nov. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig nem annyira...
2013. nov. 26. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy még nem szakadt át?
2013. nov. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
miből gondolod hogy nem szakadt még át a szűzhártyád?
2013. nov. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vastagabb neki mint egy ceruzaelem akkor biztos átszakította de miből gondolod, hogy még nem szakadt át?

Na, na erre válaszolj! :)

2013. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő kizárja egymást. 2 éve aktiv szex..

miért megvan még?

2013. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 DreamWeaver ***** válasza:
Szexuális aktivitást jelent az orális szex is, a kölcsönös orál, a kézimunka. Ezek mellett lehet még ép a hártya. Ha Nálatok közösülés is volt dögivel, akkor kizárt, hogy a szűzhártyád még ép legyen. :) A szűzhártya elszakadása nem mindenkinél jelent vagonnyi vérveszteséget. :/) Sokan még fájdalmat is alig éreznek. A kérdésedben szereplő lány valószínűleg az ilyen szerencsések közé tartozik. Ráadásul a szűzhártya átszakadhat sokmindentől, pl. lovaglás, jóga, sportgimnasztika, maszti, stb.
2013. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kb 2 éve élek aktív nemi életet,és a nőgyógyászom azt mondta 3 hónapja,hogy meg van még a szűzhártyám egy része. Igazából nem mentem bele,nem kérdeztem,hogy csak egy kisebb része maradt-e meg,mert nem szakadt el teljesen,vagy annyira rugalmas,hogy szimplán kitágul aktus közben. Utána olvastam,és ez a két variáció lehetséges. Tehát ilyen előfordulhat. Nézz utána Google-n!

2013. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak análba csinálja, simán lehet!
2013. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!