Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki?

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, és szűz. Elmondjam ezt barátnőmnek?

Pár hete vagyunk együtt, legutóbb mikor találkoztunk megujjaztam, és nagyon örültem, mert élvezte, el is ment..

Senki meg nem mondaná rólam, hogy szűz vagyok..Sok csajjal voltam már, de mindegyikkel csak a smárig jutottam. Barátnőm azt hiszi, rengeteg csajjal voltam már, félek neki elmondani, hogy még szűz vagyok. Teljeses megváltozna a rólam alkotott képe, szerintem..

Hogy vélekedtek? Kamuzzak(tudok..) vagy legyek őszinte?

(ő már nem szűz)


2013. dec. 3. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha meg ujjaztad akkor ő nem viszonozott valamit?: ) Szerintem ha megérő akkor még örül is neki :D
2013. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Kamuzzak(tudok..)"


30 másodperc múlva úgyis kiderülne..

2013. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
attól függ gyökérzet-e a csaj, illetve szeret-e? ha szeret, akkor csak örülne, ha nem, akkor nem biztos.
2013. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"mikor találkoztunk megujjaztam, és nagyon örültem, mert élvezte, el is ment"


vagy jól játszott. :D

2013. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 II.Dartheon ***** válasza:

HighFiveHigh pacsi!! :))


Nos.. szerintem igen, mondd el neki, amúgy én is 20 vagyok, és szintén szúz (de nem sokáig :) ) szóval bátran elmondhatod neki, mert úgyis kiderül majd :D

2013. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudod... Szerintem egy lánynak nagyon izgalmas egy szűz fiú :) Ő mutatná meg neked mit hogy kell, és eleve az, hogy vele szexeltél először, már nagy dolog (legalábbis nálam) szerintem meg fogja érteni, és ne kezdd a kapcsolatotok elejét máris egy hazugsággal... :)
2013. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
el ne mond neki!!! úgy otthagy, mint eb a sz.rát
2013. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!