Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Le akarok fekudni a fiumal 3...

Le akarok fekudni a fiumal 3 honap mulva es en man maszturbaltam vagy 2 3 ujam a pucimba fer es aszt akrom tudni hogy a fium eszre veszi hogy maszurbaltam vagy nem fogja nekem el hinni hogy szuz vagyok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

miert ne hinne el? ha szuz vagy nagy esellyel verezni fogsz es nem elvezed majd az elsot (emellett nyilvan ugyetlen is leszen, de az egyaltalan nem baj). ezek nyilvanvalova teszik majd szamara, hogy igen! ez a csaj erintettlen es nekem ajandekozta magat! :)

ha igazi ferfi, nagyon orul majd :D

2008. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Helyesírás. Általános iskola, 1. osztály. Elég lesz utánna szexelni. Amúgy a kérdésedre a válasz, nem.
2008. júl. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Ezt így eltervezted, hogy 3 hónap múlva dugni fogtok? Azért olyan későn mert messze van, vagy azért mert ilyen kis fiatal szűzkurva vagy?
2008. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
szerintem elhiszi neked ha megmondod neki az igazat!!
2008. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Először agyban kéne felnőni a szexhez,nem fizikailag...lehet,hogy az utóbbi neked már megvolt,de a kérdés tükrözi mennyire éretlen vagy ehhez a dologhoz.Szerintem várj 3 hónapnál is több időt...a válasz pedig:nem.
2008. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
3 hónapnál több időt? Normális vagy? Nem házasodni megy hanem tinédzser. Nekem eddig nem volt olyan barátnőm akivel ne csináltam volna az első héten. Ha nem hajlandó rá akkor halott a kapcsolat.
2008. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Miért kell így lepontozni a többieket? Tényleg, hogy lehet ezt így eldönteni, h én valahanyadik hónap valahanyadikán fogok vele lefeküdni... Helyesírás tényleg katasztrófa. Amúgy meg előtte gondolom azért azt a 3 hónapot legalább részben pettinggel töltitek el, akkor is fog beléd kerülni 2-3 ujj.
2008. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

amikor jol felizgatod magad akkor 2-3 ujjad befér de ha előre megtervezed hogy mikor dugtok akkor az izgalomtol egy ujjadse fog bemenni a fiu farkárol neem is beszélve ugy hogy ne izgulj lehet attol még fájni fog neked mert bentebb fogja tenni a szerszámot mint te az ujjad javaslom hogy ne tervezd meg előre hanem állj készenlétbeeen a z ovszerrel és amikor ugy érzed most elég jol esne egy kis szex akkor rántsd magadra a fiut bárhol is vagytok akár a kocsibaa akár a moziba biztos neeem fogja elfelejteni ha te kezdeményezel

és ha nem menne akkor közösen maszturbáljatok ki ki a magáét és forditva hátha nagyobb lesz a felizgulás

2008. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
amugy az jo hogy maszturbálsz és 2-3 ujjad is befér ez azt jelenti hogy azért testileg érett lehetsz aa szexre de nefeled az izgalom leht ojaan jellegü is abban aa pillanatba hogy össze rándul a punci és megijedsz ha beteszi de inkább igyatok egy ki alkoholt de ne sokat hogy ellazulj ha a barátod is meg iszik kicsit akkor általába lassabban megyy el szoval nem élvez el eenked már az elején csak álljon a szerszám keményen
2008. júl. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom...hogy szex nélkül halott a kapcsolat?!Meghogy az első héten te már minden barátnőddel csinálod...neharagudj,de szerinted ez a lány,a kérdés feladója hány éves lehet?Max. 14et adok neki...te meg jössz avval,hogy még tinédzser...igen,az.Azért nemkell magát szétkeféltetni ilyen fiatalon...fogadok 25 éves korára megbánná.Lehet túl komolyan veszem az életet,de akkor te túl lazán.
2008. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!