Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma lefeküdtem egy sráccal de...

Ma lefeküdtem egy sráccal de nem volt gumink így mielőtt elment "kivette". Lehet hogy előtte még történt valami? Lehetek terhes? Mit tegyek? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen lehetsz, de kevés esély van rá.

Elég felelőtlenül csináltad, de legalább így gondolom tanultál belőle. Kezdj el többet megtudni a szexről, és ha nem vagy biztos valamiben, akkor ne menj bele.

2013. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Igen esély van rá! Minek kell gumi nélkül? Jó elcseszni az életed pár percért? Eseményutánni esetleg?
2013. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
ha nem elvezett beled nem tudom mit parazol
2013. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Te is okos vagy 3-as.
2013. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de kevés esély van rá nem?
2013. dec. 5. 15:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, viszonylag kevés. De ha teherbe estél mit sem ér, hogy ezt mondtuk.
2013. dec. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szia! Nem szeretnék következtetni, dee... szerintem nem állsz készen a nemi életre, mivel nagy felelőtlenséget csináltál.. Nem vagy még elég érett, hogy nagy döntéseket hozzàl !
2013. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy mit tegyél? meg miben segítsünk??

Ha védekezés nélkül dugdosta beléd egy csávó a f/\szát, akkor nyilván van esély. Egyébként ez közben meg sem fordult a fejedben? Csak így utólag a fejedhez kaptál hogy "júúúj a védekezést elfelejtettem.."?

2013. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van. Nem árt esemény utáni, na meg ezek után LEGYEN NÁLAD GUMI, VAGY NE LEGYEN KUFIRC!!!
2013. dec. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Fogyatékos vagy.Szerintem a nemibetegségek miatt is aggódj,ne csak a gyerek miatt!
2013. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!