Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha április 22. -én együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha április 22. -én együtt voltam a párommal megszakításos módszerrel a kivette megtörölte majd már nem tudom mennyi időre rá vissza tette módszerrel, lehettem egy hetes terhes május 11. -én?

Figyelt kérdés
Vagy az a valószínűbb, hogy ha 29. -e és 4. -e körül voltunk együtt és akkor belém is élvezett, hogy akkor jött össze a baba és voltam egy hetes 11. -én? Azért 29 mert 15. -én volt meg utoljára
2013. nov. 16. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
a nődokid majd megmondja neked,menj el hozzá
2013. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy mikor fogant?
2013. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik eset lehetséges, föként, mert amegszakitás NEM védekezés, a megtörölgetés meg végképp nem ér semmit.


De utólag nem lehet eldönteni, hogy pontosan MIKOR lettél terhes.

(Remélhetöleg nem azért kérdezed, mert a párod meg egy másik valaki közül kell eldönteni, hogy ki is az apa)

2013. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%
Egy nő mindig tudja ki a gyermeke apja, még ha hülyének is tetteti magát:D
2013. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy a párom az apuka mivel eszembe nem jutna megcsalni!Azért kérdeztem mert 22.-én volt olyan,hogy ő azt mondta na ebből biztos baba lett volna ha belém megy...én pedig kétlem,hogy így lettem az. A másik meg az,hogy ha 22 volt akkor 11.-én már több mint három hetesnek kellett volna,hogy legyek nem?
2013. nov. 16. 19:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagyis két hetes bocsánat!
2013. nov. 16. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!