Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen zenét ajánlotok az...

Milyen zenét ajánlotok az első alkalomra?

Figyelt kérdés
Nemsoká megtörténik bnőmmel az első.Milyen zenét ajánlanátok,ami romantikus és jól érezné magát alatta?Légyszives előadót,címet írjatok.Előre is köszi.
2009. nov. 22. 20:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
69%
Metallica :D
2009. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%
Engem személy szerint zavarna a zene... nem elég a gyertyafény, vagy illatos mécses? azis totál romantikus
2009. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

szerintem nemmuszály a zene...

én ugy veszitettem el hogy semmi zene nemszolt csak gyertyák égtek és rozsaszirommal volt leszorva az ágy..és mindne tökéletes volt..engem zavarna is ha zene menne szerintem.

117L

2009. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
MC DC
2009. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17L bocsi..
2009. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Lesz gyertya,virág.De kéne romantikus lágy zene is.Azt akarom,hogy tökéletes legyen neki minden.
2009. nov. 22. 20:42
 7/29 anonim válasza:
78%

Előszöris ne a zene alatt érezze jól magát hanem alattad ..

viszont a hardtechno biztos jó döntés a first fuckra mert legalább az ütemet eltaláljátok :)


ennyyit a hülyeségről .. nyilván valami kellemes hangzású nem túl hangos inkább hangulatos zenét válassz..ja

ha romantikus gyerek vagy akkor amúgyis megy nem kell zene hozzá ha pedig nem vagy 1 banderas akkor meg akármilyen zenét berakhatsz nem fog jól sikerülni.


1 gyors tipp : ne izgulj és ne akard erőltetni amit nem akar, mert az balul sülhet el hogy te akarod de ő még nem és ezen összevesztek aztán fuccs az egésznek


ja nyugi minden megy majd a saját kerékvágásában

sok sikert

2009. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem és már 14 hónapja várok türelemmel és most eljön az idő.Mindent tökéletesnek akarok,hogy boldog legyen és jó legyen minden ezért kérdezem.
2009. nov. 22. 20:51
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az elsőre készültem én Szt.Martint választottam.Nem akartam,hogy szövege legyen,inkább egy lágy háttérzenét szerettem volna.Minden tökéletes volt,hangulat világítás stb és persze maga az aktus is,de így utólag belegondolva egy percig sem hallottam a zenét,teljesen kikapcsolt az agyam és csak a páromra figyeltem.

Szóval a hangulat miatt és saját megnyugtatásra tegyél zenét,de szinte biztos,hogy lesz olyan pillanat,amikor megszűnik a külvilág és akár Sólyom ünnepi beszéde is szólhat,ti azt nem fogjátok hallani :D

2009. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%

Hát,magamból kiindulva (bár sosem próbáltam zenére... :D),én Enyát hallgatnék alatta,vagy valamilyen más harmónikus kis relax zenét,ami halk,lágy,és épp csak aláfestést ad,de nem vonja el a figyelmem.Szóval tölts le egy Enya válogatás albumot. :)


23/L

2009. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!