Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szeretnék egy barátnőt,...

Nagyon szeretnék egy barátnőt, nem csak pár hétre, anem akár örökre. Valakit, aki szeret és én is őt. Tényleg szükségem lenne rá:/ valaki olyat szeretnék akinek meg rám van szüksége. Hol találjam meg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ne itt!

Bár itt is lehet sikeres találatot elérni. Nekem már volt szerencsém.

De keresgélj, akárhol ahol hozzád hasonló, az igényeidnek megfelelő lányok találhatóak.

És keress közös beszédtémát, beszélgessetek és ha ő meg olyat akar mint te akkor úgyis leveszed a lábáról. De légy kicsit tökösebb, mert ez a szöveg ez elég férfiatlan. Egy melegbárban még talán elmegy.

2013. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom jársz suliba vagy van munkahelyed, ott is elég sok emberrel (köztük lányokkal is) találkozol, ezen kívül járj el szórakozni, sportolni, hátha ott találkozol a számodra megfelelő lánnyal. Nem fogjuk tudni neked megmondani, hogy pontosan hol fogod megtalálni, a lényeg, hogy legyél sokat társaságban, ismerkedj és ne akard túlságosan, hogy legyen valakid. tudom, hogy ez nem könnyű, de ha sikerül, akkor fog jönni az a lány, akire szükséged van.
2013. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LeftBehind ***** válasza:
GyakoriKérdések,ahova a közhelyek halni járnak!
2013. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Eszt elba.tad fiam az a baratno az enyem azt pedig az anyukád ;)
2013. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Baráti körben. Mindnen más időpocsékolás.
2013. dec. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!