Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha valakinek szüksége van rám ott vagyok segítek amiben tudok, de ha nekem lenne szükségem segítségre azt sem kérdezik meg, hogy tudnak-e valamiben segíteni?

Figyelt kérdés
Ha szügsége volt rám velem kibeszélhette a dolgokat. De most hogy nekem van problémám és mondom is neki, hogy elég rossz hangulatban vagyok. Azt se kérdezi meg hogy mi a baj. Olyanokat mind hogy az nem jó... Olyan mintha nem is érdekelném, pedig én mindig ott voltam neki. :(
2013. okt. 4. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Na gondolkodj, szerinted miért?
2013. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit értelmetlen a kérdésed, de ha jól értelmeztem, akkor arra gondolsz, hogy az emberek kihasználnak. de ez már csak így megy.
2013. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig bajban derül ki, hogy a másik kicsoda-micsoda ember. Az ilyen embereket selejtezned kell, udvariasan, hogy a másik embernek sejtelme se legyen róla, hogy nálad már leirta egy életre magát.
2013. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mert az emberek nagy része így reagál.Csak magára gondol,és nem arra,hogy esetleg valakinek segítség kellene.Én is jártam már így.Ezt hívják önzésnek.
2013. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindegy, hogy a szopott f**z melyik végén állsz.
2013. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ez nem csak veled van így. Én is mindig szívesen segítek másoknak, de csak kevesen értékelik. Vannak ilyen emberek, meg kell tanulni kiszűrni és elkerülni őket. Nem szabad engedni, hogy kihasználjanak, merj nemet mondani!
2013. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!