Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anyukám el akar vinni nőgyógyá...

Anyukám el akar vinni nőgyógyászhoz, viszont már nem vagyok szűz. Ezt az orvos ott helyben megtudja állapítani? Mert nem szeretném, hogy a szüleim rájöjjenek.

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat előre is :)

2013. dec. 12. 11:51
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha már dugni tudsz akkor vállald is fel!
2013. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
meg_tudja állapítani, de nem fogja elmondani anyádnak, szóval nyugi
2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
A felelősségvállalás hiányának és a tilalomfákkal fegyelmezés, mint nevelési mód örök szerelmének új gyümölcse beérett...
2013. dec. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen, rögtön megállapítja, eleve máshogy vizsgálnak valakit, aki szűz és azt, aki már nem. De a szüleidet be sem engedik a rendelőbe, anyukád kinn fog várni. Ha nem akarod nem mondod el neki.
2013. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egyből meg tudja állapítani. De miért visz oda anyukád? Azért hogy megtudja, hogy szűz vagy-e még? Mert akkor meg fogja tudni hogy már nem. De ha csak egy egyszerű kivizsgálást akar, akkor nem hiszem, hogy a doki első megállapítása lesz hogy már nem vagy szűz, szerintem nem is fog vele foglalkozni. Egyátalán anyukád miért akar bemenni veled? Oké hogy az anyád meg minden, de szerintem ehez semmi köze. Megmondod neki hogy várjon meg kint, mert neked ez kínos nem szeretnéd hogy ott legyen, és ennyi. Csak meg fogja érteni.
2013. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
A felnőtté váláshoz az is hozzátartozik, hogy vállaljuk a tetteink következményeit.
2013. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Alapból kinn fogják várakoztatni anyukádat, ilyen vizsgálatot nem szoktak végignézetni a szülőkkel, meg senkivel.
2013. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%

tán 13 éves vagy vagy miért fosol ennyire, hogy mi van akkor ha a szüleid megtudják?

p*csának kellett akkor szexelned ha nem mered vállalni.

2013. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, és nem rég volt az első.. Már fél éve élek kapcsolatban az illetővel, úgyhogy szerintem nem olyan nagy bűn :) Csak a szüleimnek még azt is nehéz elfogadniuk, hogy egyáltalán barátom van, ezért nem akarom ezzel is terhelni őket. Amugy meg egy általános vizsgálatra akar elvinni + szerintem azért benne van kicsit a gyanakvás :S
2013. dec. 12. 12:22
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

"úgyhogy szerintem nem olyan nagy bűn "


Természetesen nem az.


"ezért nem akarom ezzel is terhelni őket"


Kérlek, ezt az álszent dumát ne! Nem akarod terhelni őket? Frászt! Vágytál a szexre, de a kellemetlen következményekre nem. Meg akartál venni valamit, de nem akartad kifizetni az árát.


"szerintem azért benne van kicsit a gyanakvás"


Szerintem is.

2013. dec. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!