Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Rosszul vagyok mostanaban....

Rosszul vagyok mostanaban. Neha hanyingerem lesz foleg a buszon reggel. Lehet valami koze ahoz h a baratom egyszer oda tette? De nem tette be meg nemis volt neki semmilyen! Szoval baba biztos nemlehet es meg szuz vagyok .

Figyelt kérdés
Soha nemvolt semmi bajom a buszozastol! Mar mindennap ramjon.. es futas kozben megfajdul a fejem .. nemtudom miert van ez.. picit felek h baratomnak koze lehet hozza. legyszives valaki irjon valamiii olyat ami megnyugtat.. akivel eddig beszeltem errol mindenki aztmondta h biztos baba.. dehat az nemlehet! csak az a fura h kb azota van miota baratom odatette :( elore is koszonom! 16/l
2013. dec. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hát így járhat aki 16 évesen toszik :( Ez a mai világ...
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nemvolt semmi csak odatette.. abbol meg nemlehet semmi. es leirtam h szuz vagyok meg!
2013. dec. 13. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:

sok a fű amit tolsz.


de am minek kell odatenni?

tegye be, vagy ne tegye be..nem kell szórakozni.

2013. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 abacus66666 ***** válasza:
De lehet attól is hogy csak odatette, volt egy kis előváladék amit talán észre sem vettetek, és annyi elég hozzá!
2013. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
es akkor most terhes vagyok vagymii? h lehetek biztos benne?
2013. dec. 13. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Te hol a büdös francba voltál biológia órán ?!! Nézz utána ,hogy lesz a "baba" de ,hogy nem 16 éves vagy az is biztos Édes istenem ......
2013. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kecske
2013. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyi..


Nyugodj le.


Ha ez az egész már több hete történt akkor szépen hétfőn elmész a gyógyszertárba, lehetőleg olyanba ahol nem ismernek.


Kérsz egy terhességi tesztet, elolvasod ezt, [link]

aztán minden kiderül ha rápisilsz.

2013. dec. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!