Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tartok attol h terhes maradtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartok attol h terhes maradtam. Ma reggel csinaltam egy terhessegi tesztet ami negativ lett.2 hetre volt a teszt megcsinalva es ma kell (kellene) a menstruaciom megjojjon. Ha megis baba lenne ilyenkor a teszt mar ki kellene mutassa?

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg ki kellene mutatnia, de ha kétségeid vannak valami miatt, megéri rászánni azt az órát, amíg elszaladsz nőgyógyászhoz...
2010. jan. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

vagy legalább még egy tesztet vegyél és egy hét múlva végezd el, de ha ma kell megjönnie és nem így lesz, akkor valószínüleg terhes vagy, de így a körülményeket nem tudjuk szóval nem tudjuk h. lehet-e rá okod! de az is lehet h. az idegeskedés miatt nem jön meg....:(

szurkolunk legyen úgy ahogy akarod!!!:)

2010. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "Maradtál?"


Abortuszod volt, vagy 72 órásat vettél be?

Mind a kettő odab@szhat a ciklusodnak rendesen és nem ritka, hogy összezagyválja a menstruációdat.

2010. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy lehet, hogy megszült, de bentfelejtett egy babát:)
2010. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy ez egy bevett szófordulat a magyar nyelvben és fölösleges belekötni. elvileg már kimutatná a teszt ha terhes lennél, de pár nap múlva ismételd meg.
2010. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
védekeztetek? ha nem, akkor miért csodálkozol?
2010. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kedves utolso. Itt nem arrol van szo h vajon teherbe estem vagy sem.es nem csodalkozom egyaltalan. csak arra vagyok kivancsi h ma mar a teszt ki kellett volna-e mutassa, ha ossze jott megis.
2010. jan. 6. 11:29
 8/11 anonim ***** válasza:
nem rosszbol irtam, amit irtam. csak kérdezem, h akkor most gond a baba, vagy nem? csinálj még egy tesztet. de a legjobb, ha orvoshoz mész el. ő tudja megállapitani. már a 4 hetes terhességet.
2010. jan. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4 hetes terhesseget tudja megmondani?max nekem meg csak 2 het.
2010. jan. 6. 11:58
 10/11 A kérdező kommentje:
*megallapitani?
2010. jan. 6. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!