Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek van-e esély arra,...

Szerintetek van-e esély arra, hogy találjak (kb.20-30 éves kor közötti) nőt, akinek még nem volt soha komoly kapcsolata, és tényleg őszintén szeretne már egy társat?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a nők egy idő után nagyon zárkózottá, és maguknak valóvá válnak. Viszont több okból is olyan társat keresek, aki még szűz.

#szűz #nő #20-30 év közötti #még nem volt komoly kapcsolata
2013. dec. 13. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?:)
2013. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan fontos, hogy szűz legyen?
2013. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, de az okokat nem szeretném itt felsorolni. Ha azonnal közzé akartam volna tenni, akkor már megtehettem volna a kérdés kiírásakor is. Annyit elmondok, hogy nincs velem vagy rajtam semmi baj, úgyhogy teljesen normális és egészséges vagyok. Lelki okai vannak a dolognak.
2013. dec. 14. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... talán templomban. A mostani fiatalok között nem hiszem, hogy találsz.
2013. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket. Alig érkezik válasz, és privátba sem ír nekem senki.
2013. dec. 14. 13:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Esély mindig van. :)


Keresgélni kell aktívan, minden lehetséges eszközt igénybevéve (internet, mindenféle összejövetelek, baráti társaságok, akár elmondhatod az ismerőseidnek is, ha vagytok olyan viszonyban, hogy ha ismernek valakit, mutassák be neked stb.)

Én magamon kívül, két olyan lányt ismerek, akinek még nem volt komoly kapcsolata, de mindannyian "problémásak" vagyunk valamilyen szempontból és itt lelki, mentális dolgokra gondolok.

De egész biztosan vannak olyanok is, akiket te keresel, csak hosszabb idő megtalálni őket. Persze az megnehezíti a dolgot, hogy olyan lányt szeretnél, akinek még kapcsolata sem volt.

Nem tudom, mennyire áll tőled távol a hit, de akár elnézhetnél vallásos rendezvényekre is, pl. Nagymarosi Ifjúsági Találkozó, ilyesmik.

2013. dec. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Mit akarsz egy 30 éves szűztől?


Oda már minimum Hilti kell, hogy azt betörd...

2013. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
milyen nőkre buksz?
2014. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!