Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten hol lehet ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten hol lehet ismerkedni 20-30 közötti lányokkal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok
2012. nov. 8. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bárban találnál magadnak egy lányt, de nem vagyok pesti ezért nem tudom.
2012. nov. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, bárhol. Ha rosszul, sehol.
2012. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak igaza van. Én is pesti vagyok, és lány, szóval tudom, mi a helyzet. :)
2012. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek ki rosszul :) Igazából valami tippet mondjatok hol vannak a komoly lányok?? Nem az ilyen diszkós csajokra gondolok.
2012. nov. 10. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Normális lányt viszont nagyon nehéz találni. Nagyon kevés van belőlük, és mind foglalt.
2012. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Ugyanez a kérdés fogalmazódik meg sokszor bennem is, csak én a normális, komoly fiúkat nem találom:) Szórakozóhelyen jól el tudok beszélgetek emberekkel, amúgy főleg külföldiekkel akadok össze, akikkel viszont nem lehet hosszútávú kapcsolatban gondolkodni.

21/L

2013. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha olyat keresnél, simán találhatnál, de te jóképűt keresel.
2013. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7 Ezt jól eldöntötted:) Nem tagadom, hogy nem fog meg egy helyes fiú, de utána, úgyis az dönt el mindent, hogy kivel tudunk tartalmasan beszélgetni, közös-e az értékrendünk. És ezeket nagyon is lehet, hogy épp nem egy Adoniszben találom meg.
2013. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan mondjátok ezt, de igazából minden lánynak csak a külső számít. Meg egyébként is, ha normális és komoly fiút keresnél, már rég találtál volna, mert ilyen nagyon sok van, legfeljebb nem néznek ki elég jól.
2013. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!