Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szexre vágyom, de nem hivatáso...

Szexre vágyom, de nem hivatásossal 26 éves szűzként és túl zárkózott és komplikált személyiség vagyok egy tartós kapcsolathoz. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Két okból sem értem a saját problémámat. Az egyik az, hogy elnézve a mai fiatalokat szexelnek már tizenévesen mindenki mindenkivel, egyéjszakás kalandok, megcsalások, néhány hetes "járások".


De mégis ahhoz, hogy én akár csak egyszer is szexelhessek egy lánnyal, annyira benne kell lenni egy társaságban, ami nekem nem megy. És egy teljes élethazugságot fel kéne építenem, erről majd egy bekezdéssel később. Barátaim sincsenek és nem is hiányoznak. Nem csak bulizni utálok de a társasági összejövetelek minden formáját. Nem szociális fóbiás vagyok, mert nem félek az emberektől, csak utálom őket. Ha tehetném, akkor lenne egy saját robotom, amivel bevásároltatnék meg elintéztetném a hivatali ügyeket hogy addig se kelljen emberek között lennem.


Nem voltam soha egy társaság lúzere sem, mindig viszonylag jól alkalmazkodtam, habár ilyen sok év kihagyás után kicsit nehéz lenne elmondanom, hogy mit csináltam az elmúlt 8 évben. De amit ezzel mondani akartam, hogy nem sértettség vagy bosszúvágy vezetett idáig, hanem sokat gondolkodtam az emberiségen és a társadalmon és megundorodtam mindentől.


Hivatásoshoz menni nem szeretnék. Nem ítélem el őket, csak a komplikált személyiségem miatt elviselhetetlen lenne a tudat, hogy a pénzért teszik mindezt és időkerethez vagyok kötve. Meg pénzem se nagyon van, midőn így kivontam magam a társadalmi körforgásból csak segélyekből tengődöm.



2013. dec. 14. 13:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyi bajod van akkor basszál egyedül...
2013. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 viktorvarga ***** válasza:
ez nemlessz jó ez az irány...pszichológus
2013. dec. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a kifogások halmozása helyett inkább fókuszálj a megoldáskeresésre.

És ne vedd fel ezeket a hülye manírokat, hogy "a mai fiatalok már tizenévesen szexelnek", könyörgöm minden normális világban a fiatalok tizenévesen szexelnek.

2013. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Igazából ebben az önjellemzésedben egyetlen dolog nagyon aggasztó, az hogy utálod az embereket. Azt írod, hogy nem sértettség, vagy bosszúvágy miatt nem akarsz emberek között lenni, de akkor mégis miért nem? Ezt azért kifejthetnéd, ha van kedved.

Ha tegyük fel lenne 1-2 ember, akikkel közös nevezőn lennétek és mondjuk pl. megbeszélnétek hogy egyik este összejöttök társasozni, beszélgetni, vagy akármi (helyettesítsd be azt, ami téged feltölt), azt a helyzetet is utálnád?


Amúgy mivel töltöd a napjaidat? Én szociális fóbiás vagyok, de ha hetekig nem érintkeznék emberekkel, akkor már nagyon rosszul kezdeném érezni magam. Egész egyszerűen kell, hogy néha valami értelmes emberrel váltson az ember néhány szót, különben belebolondul a magányba.

2013. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fuh hát nem egyszerű a te helyzeted eléggé egyedi személyiséged van meg rálátásod.ű, de én azt mondom ha ez így marad akkor nem igazan fog semmi változni döntened! kell, hogy valamelyik oldal felé picit közeledj vagy egy lány felé és a vele járó dolgokhoz vagy csak egyszerűen egy érzelemmentes nővel megteszed és annyi ne félj a változástól
2013. dec. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

"" Az egyik az, hogy elnézve a mai fiatalokat szexelnek már tizenévesen mindenki mindenkivel, egyéjszakás kalandok, megcsalások, néhány hetes "járások". ""


Elég naív vagy, ha te ezt így be is nyalod, ezeknek a 95%-a vetítés.


Egyébként ott cseszed el még, hogy "társaságban" akarsz benne lenni...

Ne akarj.

Minden este célozz meg egy csajt, beszélgess vele félórát órát aztán térj a lényegre és konkrétan kérdezz rá, hogy akarja e most?!


Erőszakoskodni nem kell, de garantálom hogy néhány nemleges válasz, meg kiakadás után lesz olyan akivel kapásból összejön!

Semmit sem kell építgetned, ezt felejtsd el.


Ha gázos a helyzet, kiakad a csaj, vagy szimplán hülye akkor meg lépj le.

2013. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

kedves mizantróp, lehet h magadban utálsz valamit és rávetíted ezt az emberekre, vagy nem...

a többieknek igaza van abban, hogy le vagy ragadva "mai világban" amihez kapcsolódik az "aranykor eszméje", tizenéves koromban én is hittem benne, de aztán rálátásom lett dolgokra, nem túl nagy de lett,

bennem is volt undor és utálat az emberiség meg a társadalommal szemben, de ez már alább hagyott, magaddal törődj, hogy van e célod, ha van érdekel e annyira h tegyél érte, nekem nincs vagy homály fed, de még élek :D


19 évesen voltam először lánnyal, utána 3 év alatt 8al, és 2 éve semmi, a kapcsolat nem hiányzik, max az ösztönöm nyaggat, az előttem szólónak fogadd meg a tanácsát, bár én nem tudom mennyire kell partizós helyre menni ahhoz, hogy ilyen lazább lányokkal találkozhass

2013. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:


Azért, mert az egész társadalom egy behódoló hangyakolónia. A legnagyobb részük hagyja magát kizsákmányolni kevesek által és nem tesz semmit. Élik a kis életüket, költik azt a pénzt, amit bérrabszolgaként kapnak és utána csodálkoznak amikor hosszú idő múltán sem lesz semmijük sem és évente végezhetnek el egy valamilyen tanfolyamot ahhoz hogy újra elmehessenek olyan potom összegekért dolgozni amiből visszafizetik a személyi kölcsönük árát ami a megélhetésüket fedezte amíg ők tanfolyamra jártak és már hitelspirálban is vannak a bérrabszolgaság mellett.


És ez nem fog soha megváltozni mert aki kicsivel is feljebb jut az soha nem lesz többé érdekelt abban, hogy ezt felrúgja mert ha neki több jutott a közösből akkor neki már kedvező lesz ez a világszintű kizsákmányolás és hogy ő is lefelé taposson.


Én ilyen élőlényekkel nem akarnék egy fajba sem tartozni ha tehetném. Inkább elvonulnék az érintetlen természetbe mindenkitől távol.


Te szociális fóbiás vagy ami teljesen más, azért írtam, hogy én nem az vagyok. Te vágysz az emberi társaságra, csak félsz bizonyos szituációktól. Én akár a nyilvánosság előtt sem félnék szerepelni egyszerűen csak nem látom értelmét. Az emberiséggel a legjobb, ami történhet az egy világjárvány vagy egy olyan globális pusztítás ami az ember nevű élősködő vírust úgy söpri le a Föld színéről hogy közben a legkevesebb kárt teszi az életre érdemes élőlényekben.

2013. dec. 15. 02:13
 9/18 anonim válasza:
haaat ez egy erdekes szusszantas volt..
2013. dec. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
kedves mizantróp, az életet ahány ember annyi féleképp annyi szemszögből nézhetjük, neked is van egy nézőpontod, itt van egy teljesen másféle http://www.youtube.com/watch?v=pB4taOlbaic
2013. dec. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!