Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet hogy anyám észrevenné...

Lehet hogy anyám észrevenné ha elveszteném?

Figyelt kérdés
A barátom azon parázik hogy anyum biztos látná rajtam mert hogy anya-lánya meg mittomén. "Nem bírnáma mosolyt levakarni" meg egyebeket mond, nem tudom eldönteni....Szerintetek észreveszik az iylet az anyák? 15/L
2009. nov. 24. 19:42
1 2
 1/18 Andrewka ***** válasza:
Hát ha előtte csináljátok, vagy anyuval is játszadozol nem csak a pasiddal akkor igen. Különben meg nem hiszem
2009. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
na de én most komolyan kérdezem, tapasztalat? volt vki akinekl észrevette a viselkedéséböl?
2009. nov. 24. 19:47
 3/18 anonim válasza:
Hát ha nem vigyorogsz állandoan meg nem csinálsz semmi arra utaló dolgot mint az elso is irtaxD akkor nem veszi észre.
2009. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
És miért lenne gáz, ha észrevenné? Anyukád sem szűz nár.
2009. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Fogalma sem lenne róla. Ettől nem fogsz másképp viselkedni, szerintem nem akkora vízválasztó dolog. Ha ugyan úgy viselkedsz, ahogy mindig, akkor tuti nem fog semmit sem észrevenni. Az enyém se tudja és erről a témáról nem is akarok beszélni vele, mert felesleges.
2009. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az enyém nem vette észre.
2009. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nem hagyjátok az asztalon a geccis kotont sex után akkor nem veszi észre, kivéve elmondod neki
2009. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Mi édesanyámmal nagyon egy hullámhosszon vagyunk, meg szoktuk látni egymáson, ha jó volt a másiknak az éjjel. x) (Nála is gyakran itt alszik a pasija, nálam is a párom.) Orgazmus után szebb az ember lánya, valahogy kivirul. :) De nem hiszem, hogy alapvetően olyan feltűnő lenne, meg nem akarlak kiábrándítani, de az elsőt még nem hiszem, hogy annyira élvezni fogod... Majd a továbbiakat. ;)
2009. nov. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ja, utolsó voltam, csak annyi, hogy ez lemaradt: 21/L vagyok, bocsi. :)
2009. nov. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Nekem észrevette, de azért mert van egy ilyen érdekes felfogása vagy nem is tudom mi ez (amit mióta elmondta, hogyan működik, azóta én is észreveszem). Szóval egy nőnek élete során 3szor változik az arca, az első amikor elveszti a szüzességét, a kislányos babaarcból női lesz; aztán a második változás akkor amikor gyereket szül, a női arcból asszonyi arc lesz; az utolsó pedig a klimax utáni változás. Ha csak nincs ilyen sasszemű anyukád nem hiszem, hogy úgy jársz mint én, hogy csak rád néz és megmondja mi történt :D
2009. nov. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!