Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet hogy anyám észrevenné...

Lehet hogy anyám észrevenné ha elveszteném?

Figyelt kérdés
A barátom azon parázik hogy anyum biztos látná rajtam mert hogy anya-lánya meg mittomén. "Nem bírnáma mosolyt levakarni" meg egyebeket mond, nem tudom eldönteni....Szerintetek észreveszik az iylet az anyák? 15/L
2009. nov. 24. 19:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
En is nagyon feltem h anyu majd eszre veszi-e?De nem vette eszre.
2009. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az enyém észrevette, 14 voltam, és boldog:), megkérdezte, hogy jó volt-e és hogy mivel védekeztünk, mondtam, hogy igen jó volt és gumival védekeztünk, mondta, hogy akkor jól van! Amúgy feltűnően nem változott semmi a viselkedésemben, de ő mégis észrevette, egyébként egy kicsit átalakul az ember felfogása, lelki világa!

22L

2009. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése azért nem hoz a viselkedésbe gyökeres változásokat... meg ha attól féltek, hogy anyukád észreveszi, akkor azt kell hogy mondjam, fogjátok egymás kezét még egy darabig... ha anyukád normális, akkor nem fog kiakadni azon, hogy szexelni akarsz, sőt, ha valami gáz lesz, még segíthet is! (Igen, ezalatt a terhességre meg fogamzásgátló felírására meg hasonlókra gondolok.)Sok mindenhez még az ő beleegyezése kell, úgyhogy sokkal jobb lenne, ha őszintén leülnétek beszélgetni.
2009. nov. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
elképzelhető... anyum pl mindent tud rólam/észrevesz. csak nem mindig mondja... v majd később v mástól tudom meg, h rájött. most nem a szüzesség elvesztéséről beszélek, de mást észrevesz! nagyon ismer! 1ik barátnőm anyukája pl rögtön tudta, h elvesztette a csaj a szüzességet, pedig nem ottalváskor esett meg a dolog... vannak olyan anyukák akik észreveszik (na persze ha 1éjszakás kaland alatt veszti el az ember, aki tuti nem jön rá, hacsak nem viselkedik úgy :D)
2009. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta legenda, amivel az anyák rémisztgetik a lányukat.
2009. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

"...Szóval egy nőnek élete során 3szor változik az arca, az első amikor elveszti a szüzességét..."


ez nagyon igaz én is észrevettem bnőmön h miután lefeküdt velem először valahogy elkezdett nagyon nőiesedni:) meglátszik de csak annak aki igazán ismeri a lányt...és az anyák iylenek:)

2009. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi történe ha észrevenné semmi lehet hogy pattogan de hát egyszer meg kell történie. Persze észel csináljátok te meny el a nögyogyászhoz elmondgya amit kell, nála meg legyen gumi.
2009. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
anyád mindent tud :D az anyák mindent tudnak
2009. nov. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!