Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én vagyok ennyire finnyás, és reagálom túl? L/19 (szűz)

Figyelt kérdés
Ugye van az az eset, mikor egy férfi nem tudja elviselni egy nőben azt a tényt, ha már sok férfival szexelt a kelleténél. Sokan használják erre a helyzetre azt a kifejezést, hogy "átment rajta a fél város". Viszont én ugyan így működök nőként, én sem bírom/bírnám elviselni, ha a leendő párom sok nővel feküdt volna már le. Nem lenne gusztusom valamiért a péniszéhez érni, folyton az lenne a szemem előtt, a fejemben, hogy hány lány vehette már a szájába, utána meg én, vagy hogy hány lánynak lehetett már a hüvelyében, utána meg az enyémbe teszi bele (és kitudja, hogy kiket, milyen fajta lányokat farkalt már meg). Teljesen kiábrándító... nem azt mondom, hogy legyen feltétlen szűz a pasi, csak azért a korosztályomban lévőknél nehezen viselem, ha max 2 lánynál többet farkalt már. Mondjuk 25 év felett nem nagyon választanék párt magamnak.
2013. dec. 15. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
Majd elveszik a szüzességed, érsz még pár évet és talán sikerül felnőnöd is. Na, akkor majd érteni fogod, milyen butaságokat írtál ide.
2013. dec. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hogy normális-e nem tudom, de elég ritka. A többség inkább tapasztalt pasira vágyik.
2013. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Te normális dolognak tartod? Mert ha igen akkor az.
2013. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül butaság...Nekem se jönnek be az olyan lányok akik előttem már számtalan pasival lefeküdtek mert nekem is ez lenne a szemem előtt, hogy hányan, ki, és mit csináltak a puncijával...
2013. dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Belőled kellene több nő kedves kérdező.
2013. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele :) 19l
2013. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
1. Nem a kérdezőnek kéne felnőnie, hanem neked, kedves első válaszoló! Szerelemről, normális párkapcsolatról nem hallottál még, mi?
2013. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én még 1 exfarkincát sem tudnék elviselni az esetleg baránőmnél... :/

19/F

2013. dec. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Tényleg éretlen vagy még egy normális kapcsolatra ha ilyen zavar.
2013. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond ugy kb 2-3 lanyig, de az beteges lenne ha szűz pasival feküdnél csak le mert akkor nem farkalt meg senkit előtted.
2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!