Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális, vagy csak én...

Ez normális, vagy csak én vagyok ennyire finnyás, és reagálom túl? L/19 (szűz)

Figyelt kérdés
Ugye van az az eset, mikor egy férfi nem tudja elviselni egy nőben azt a tényt, ha már sok férfival szexelt a kelleténél. Sokan használják erre a helyzetre azt a kifejezést, hogy "átment rajta a fél város". Viszont én ugyan így működök nőként, én sem bírom/bírnám elviselni, ha a leendő párom sok nővel feküdt volna már le. Nem lenne gusztusom valamiért a péniszéhez érni, folyton az lenne a szemem előtt, a fejemben, hogy hány lány vehette már a szájába, utána meg én, vagy hogy hány lánynak lehetett már a hüvelyében, utána meg az enyémbe teszi bele (és kitudja, hogy kiket, milyen fajta lányokat farkalt már meg). Teljesen kiábrándító... nem azt mondom, hogy legyen feltétlen szűz a pasi, csak azért a korosztályomban lévőknél nehezen viselem, ha max 2 lánynál többet farkalt már. Mondjuk 25 év felett nem nagyon választanék párt magamnak.
2013. dec. 15. 21:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Engem is zavar. A páromról mikor összejöttünk sokáig azt gondoltam, hogy előttem csak 2-3 barátnője volt, és csak ezekkel feküdt le. Aztán pár hónap múlva kiderült, hogy hát nem, volt számos egyéjszakás kalandja... én meg kiakadtam. Igazából megmondtam neki is, ha ezt tudom a kapcsolatunkat megelőzően tuti, hogy nem jövök össze vele + még egy tesztre is elküldöm, hogy minden oké-e vele.

Nyilván ez már nem változtatott a helyzeten, hiszen mikor megtudtam nyakig szerelmes voltam már belé... de ja, ez tényleg az időzítésen múlt.


Engem is kiábrándít a tudat, szerintem sem jobb semmivel ha egy pasi átmegy egy fél városon, mint az, ha egy nőn megy át egy fél város.

2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ebből a felfogásból kellene több, talán nem tartana ott a világ ahol.
2013. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
aki azt írta ez éretlenség az egy balga szamár.. pont hogy ez az érett gondolkodás aki megválogatja kivel feküdne össze. tudom, hogy ez ma ómódi mert mindenki azzal fekszik össze akit ér, elsusmusolva bármilyen betegséget, de majd egyszer megtanulja mindenki, ha arra a szintre ér a gondolkodása, hogy nem állatok vagyunk és nem elég egy szimpla vonzalom meg kielégületlenség hogy bárkivel dugjunk.
2013. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!