Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt olyan lányok, akik...

Vannak itt olyan lányok, akik elmúltak 16 évesek, de még nem volt semmilyen kapcsolatuk fiúkkal? Szerintetek mi az oka annak, hogy így alakult, és meddig várnátok a nagy Őt?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok arra is, milyen az ízlésetek, milyen fiút szeretnétek magatok mellé.

Illetve arra, hogy milyen hobbitok van, amin keresztül iskolán/munkahelyen kívül ismerkedni lehet veletek.


Kort és lakhelyet is írhattok, de nem szükséges, nem azért tettem fel a kérdést, hogy ismerkedjek.



2013. dec. 21. 15:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még azt, hogy ti felvállaljátok-e ezt magatokról ezen az anonim oldalon kívül, illetve ha igen, mi a véleményük erről másoknak?
2013. dec. 21. 15:36
 2/11 anonim ***** válasza:
most ez szamitana a tobbinek "cikinek"?! -.-"
2013. dec. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sztem 16 évesen ez még nem olyan nagy szám, hogy arról kelljen beszélni, miért alakult így
2013. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tulajdonképp azért is tettem fel a kérdést, mert igen, ismerek olyanokat, akiknél "ciki" volt, hogy a lány szűz, vagy nem volt még kapcsolata, nem csókolózott.


Nyilván minél távolabb van a 16tól, annál bonyolultabb a kérdés. Az egyéni vélemény, hogy 16 évesen még nem vészes, de vannak, akik szerint már olyankor "ideje lenne", sőt, egyesek szerint korábban is, mások szerint meg 18 alatt nem is szabad, stb. Ezért kérdeztem a saját véleményeteket.

2013. dec. 21. 16:13
 5/11 anonim ***** válasza:
19 vagyok (lassan 20), és szinte még semmilyen testi kapcsolatom nem volt fiúval. Az oka meg az, hogy eléggé introvertált típus vagyok. Bár ennek is megvan az oka.
2013. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én hamarosan már a 18. életévemet fogom betölteni, de még nekem sem volt párkapcsolatom. Az oka valószínűleg az, hogy az azelőtti jelöltek felkérésekor túl korainak tartottam még a dolgot. A középiskolába kerülve pedig már arra hivatkozva nem viszonoztam a fiúk közeledését, hogy jobb alaposan megismerni egymást, mint később rájönni, hogy nem is kellett volna belekezdeni.

Ezt még mai napig így gondolom.


Ízlés terén mondhatni elég egyszerű vagyok. Nincs konkrét ideálom, de azok a fiúk, akik eddig felkeltették az érdeklődésemet, vékonyabb, egyszerű ruhaviseletű, vidám és humoros srácok voltak. A nagy, barna szemű fiúkat szintén vonzónak találom a kedves tekintetük miatt. :)

Lehet, hogy közhely, de számomra a belső jobban dominál. A lényeg hogy jól el tudjak vele beszélgetni, legyen érdeklődő és lehessen vele viccelődni is. :)


Sokan megkérdezték már, és a mai napig felteszik a kérdést, hogy volt e már barátom. (azok akik tudják rólam, hogy nincsen jelenleg sem)

Úgy 16 éves korom körül kicsit kellemetlennek tartottam a dolgot, de mára már őszintén és zavarmentesen meg tudom mondani nekik, hogy nem volt még barátom. Általában megkérdezik az okát is, én pedig az igazat mondom: Mert eddig nem adódott úgy és igazából nem is akarok, egyelőre jó nekem így egyedül.


17/L (hamarosan 18)

2013. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"19 vagyok (lassan 20), és szinte még semmilyen testi kapcsolatom nem volt fiúval. Az oka meg az, hogy eléggé introvertált típus vagyok. Bár ennek is megvan az oka."


Igen, ez egy eléggé valószínű ok, sokkal inkább vagyok kíváncsi arra, hogy ennek mi az oka, illetve hogy e mellé milyen tulajdonságok társulnak még.

Mennyi ideig érzed magad képesnek arra, hogy várj az igaira? Mi történne, ha pl még 4 év múlva sem jönne el?


6os:

Ez érdekesnek hangzik, értelmezhetjük úgy, hogy akik kezdeményeztek, felszínesek voltak és hamar akartak mindent?

Miért érezted korainak?

Te mit tennél, ha még 4 évet kellene várnod?

2013. dec. 21. 19:53
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan értelmezhetjük így. Csupán barátsággal kezdődött az egész, mikor pedig azt éreztem, hogy kezd "úgy" közeledni (hátulról átölel miközben elvesz valamit az asztalról, a kelleténél közelebb hajol ha beszélünk, kétértelmű megjegyzéseket tesz rendszeresen stb) akkor én ezekben a szituációkban igyekeztem kimutatni, hogy nem megyek bele a dologba. Illetve ha rákérdezett, megmondtam neki hogy még korainak tartom, hogy összejöjjünk. Talán ha hosszabb ismeretség után teszik mindezt, bele is megyek. Itt olyan 1-2 hetes, nem rendszeres ismerkedésekre kell gondolni. A fiúk nagy része pedig rá nemsokára össze is jött egy másik lánnyal.


Általánosban éreztem korainak. Talán mert akkor már láttam nagyobb korosztályú párokat és ezt a kort tartottam számomra is ideálisnak, hogy elkezdjem. Na meg akkoriban gyerekes is volt a fiúk legtöbbje.


Mit tennék? Valószínűleg az erkölcsi nézeteim miatt semmit. Ha arra gondolsz, hogy csak azért hogy legyen végre benne részem, bele mennék e megfontolatlanul egy kapcsolatba vagy akár egy kalandba, a válaszom nem. A fent említett ok miatt.


Nekem fontos az, hogy a parteremet jól ismerjem, ezért szerintem nagyon jó benyomást kell keltenie egy fiúnak ahhoz, hogy "áttörje a gátat" és rövid ismerkedés után máris belemenjek egy kapcsolatba. Talán bizalmatlannak nevezhetném magamat, de ennek is megvan az oka. Másik esetben pedig hosszabb barátágból kialakuló szerelmet tudnék még elképzelni a jövőben. :)


Egyébként megkérdezhetem, hogy mi az oka az "elemezgetésednek"? :) Gondolom egyértelműen jól vettem le, hogy te az ellenkező nembe tartozol. Valamilyen szinten érintett vagy a dologban? :)


(A hamarosan 18/L válaszoló)

2013. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért is kéne egy 16 éves gyereknek már szexuális kapcsolatot elkezdenie??Ha valaki 25 éves koráig még enm járt senkivel,és senkivel sem feküdt le igen az már fura,de 16 évesen inkább pozitívum,hogy szűz a lány.
2013. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. dec. 22. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!