Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 2 hónapja nem jött meg,...

2 hónapja nem jött meg, ráadásul állandóan fáj a hasam. Elég nagy, és "dobog" is. Egyfolytában éhes vagyok, és sokat eszem. Mi lehet?

Figyelt kérdés
És csak azért nem terhestesztezem, mert még csak 12 éves vagyok, és nem voltam senkivel! Mi lehet a baj? Elmenjek nőgyógyászhoz? Elképzelhető hogy terhes lennék? Állítólag a sok röplabdaedzéstől kilyukadt a szűzhártyám... (normális választ várok, nem hülyeségeket ://) Mi lehet?

2013. dec. 22. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Jó az utolsó mondat fura volt. Egyébként szerintem, ha tényleg nem voltál senkivel, esetleg tehetsz egy látogatást a dokinál. De nem hiszem, hogy komoly lenne. Talán.
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

"12 éves vagyok és nem voltam senkivel"

"Elképzelhető hogy terhes lennék?" - Ha csak nem szállt meg a szentlélek, vagy mitől gondoltad h terhes lehetsz?!

2013. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

keresd fel a nődokidat

az állandó hasfájás nem jó jel

2013. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hm. A szentlélekesen én is gondolkoztam, de nem hinném. :) Talán én szülöm meg Jézust? Na, jön a megváltó! Viccet félretéve, nem tudom mi van. Állandóan fáj. Holnap elmegyek dokihoz...
2013. dec. 22. 20:00
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
próbáljál meg fingani és megoldódik a problémád
2013. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Drága kislányom, a Szentlelkes dologgal nem illik viccelődni és főleg olyanokat beszélni, h te szülöd meg Jézust! Ebből látszik, h nem nőtt még be a fejed lágya...
2013. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aha... ömm, oké -.- Én csak egy kicsit próbáltam jófej lenni! 12 éves vagyok -.-
2013. dec. 22. 20:50
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
"Állítólag a sok röplabdaedzéstől kilyukadt a szűzhártyám..." Naháát cicáám,hogy te milyen okos vagy biztos mindenki az eszedért szeret *.* iróniát félretéve,mégis ki mondta ezt neked édesem? :D biztos teherbe ejtett a fókabajszú ganalytúró :$
2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A sportorvos... de amúgy lovagolok is, és a kettő együtt... szóval díjugratom, és azt, mondta, tuti kilyukadt :) Biztosan... miért pont a "fókabajszú ganalytúró"? XD nem, nem az eszemért szeretnek :DD Igazából egy dilinyós vagyok, ezért bírnak... ;)
2013. dec. 22. 21:44
 10/18 anonim válasza:

basszus hyorsan műtesd meg magad!!!

ott dobog a szid alatt az Alien királynő!!!

amúgy fogalmam sincs

2013. dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!