Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik korán vesztették el a...

Akik korán vesztették el a szüzességüket (13-14) Ti elmondtátok a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 22:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt tervben. Aztán egy péntek 13.-án kiszakadt a koton, nem vettük észre, belém élvezett a barátom. Elmondtam, rohantunk esemény utániért és most töltöm le a szobafogságot 16 éves koromig, szóval inkább egy messzi iskolába megyek továbbtanulni és kóteres leszek, elszabadulok innen. Viszont van ennek a büntetésnek egy jó oldala is. 3 hónapja alig van szex, mert nehezen megoldható (ezt a szülői logikát sem értem, hogy hát a 13 éves lányom nem szűz, de lassan 1 éves kapcsolatban, de 13 évesnék nem való ez, szóval 16 éves koráig nem mehet sehova, miközben tisztában vagyok vele, hogy alapvetően depressziós gyerekem van, aki 5 éve vagdossa magát, de, ha tud társasági életet élni megnyugszik valamennyire, de szomorkodjon csak, ne legyen társasági élete) na de az a lényeg, hogy a barátom mellettem van, a dührohamaimat tudja kezelni vagy ha érzelmileg van valami, akkor a saját módszereivel lenyugtat. Szüleimtől nem rejtegetem el a kisírt szemeimet, gondolom van szívük, szenvedjenek ők is egy picitn
2013. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
14voltam,emlekszek,hogy anyam kerdezte h mi az a verfolt a pledemen. Mit csinaltunk a baratnommel? Es kiborult :D
2013. dec. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!