Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak még olyan lányok akik...

Vannak még olyan lányok akik 19,20,21 éves korukban veszítik el a szüzességüket?

Figyelt kérdés
én 18 vagyok, de a barátnőim közt, meg az osztályomból a legtöbb lánynak már volt/van barátja. Valaki már több pasival volt is, jó persze mindig jobb mint ha 100 pasival lefeküdnék, de néha olyan frusztráló érzés. Valaki nem akarja elhinni. Pedig nem vagyok ronda sem, sőt inkább dicsérgetnek hogy milyen szép, csinos vagyok, érettebb a gondolkodásom...stb.
2013. aug. 1. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
én örülök neki,hogy 15 évesen vesztettem el mert több időm van tapasztalatot szerezni stb..
2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván vannak. Talán foglalkozz magaddal, ne másokkal.
2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több van mint gondolnád, és ezzel semmi baj nincs. Én is így voltam ezzel, egy ideig zavart, de idővel rájöttem, hogy emiatt nem kell zavartatnom magam.
2013. aug. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem mondta valaki aki 21 évesen veszítette el, 10 nap alatt "bepótolta"
2013. aug. 1. 10:38
 5/9 anonim ***** válasza:

"érettebb a gondolkodásom" - ez van.

Majd, ha úgy érzed itt az is , meg főleg itt

A

pasi!

2013. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Osynho válasza:
80%

"én örülök neki,hogy 15 évesen vesztettem el mert több időm van tapasztalatot szerezni stb.."


Miért 16 évesen tervezel meghalni?

2013. aug. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

elnézést, de egy ide tartozó anekdota: az én gimis osztályomban volt egy lány, az osztály legszebb, és legszexisebb csaja


minden fiú őt akarta, sőt az egész suliban nagyon népszerű volt a pasik között


ami az érdekes, hogy a lányt ez nagyon frusztrálta, szinte félt belépni egy terembe, mert mindenki azonnal meg akarta dugni


a lényeg, annyira gátlásos lett a férfiakkal szemben, hogy a lány csak a 20-as éveiben járt az első pasijával is, akkor szexelt először is

2013. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én 18 évesen veszítettem el,az egyik barátnőm most lesz 21 és még szűz

amúgy kedves 1-es:ennyi erővel kezdjenek el 13 évesen dugni vagy mi?

jó dolog a tapasztalat de ahhoz nem kell ilyen fiatalon csinálni,meg ez a hozzáláss miatt írnak már 13 évesek is hogy ilyen idős korban "lehet-e" orál meg ujjazás

2013. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


És akkor most mi van? Ha valaki szép, csinos, és érettebb gondolkodású, akkor nem lehet szűz 18 évesen? Mi van?

2013. aug. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!