Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti a legelső alkalom...

Fiúk, ti a legelső alkalom előtt elmondtátok a lánynak, hogy ez nektek az első?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy került szóba, ő kérdezte, vagy magatoktól vallottátok be neki? Ha nem, miért nem árultátok el? Azt is hozzáfűzhetnétek, hogy hány évesen veszítettétek el, illetve hogy a lány is szűz volt-e még, vagy ő már nem. Köszi!
2013. dec. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Azt hiszem közöltem vele, nincs abba semmi szégyen, valahol el kell kezdeni. 16 éves voltam és a lány nem volt már szűz.
2013. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
El, a lány is szűz volt, beszéltünk róla előtte.
2013. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem egyből mondanám el, hanem szépen lassan felvezetném az egészet, hogy ne tűnjek szerencsétlennek a szemébe, hanem inkább egy kincsnek tekintsen. :) 24/F
2013. dec. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D


kincs

2013. dec. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én elmondtam.Igaz már 20 voltam és a lány 22 és nem volt szűz.De nem féltem elmondani.
2013. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi mindent megbeszélünk (abszolút mindent). Ő is szűz és én is, még nem volt szex. De ezért vagyunk együtt, mert mindeketten szüzek vagyunk, mindkettőnknek fontos, hogy az elsők legyünk egymásnak. Számunkra ez nem ciki, hanem imponáló.
2013. dec. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most szilveszterkor olyan buliba leszek, hogy ha most nem vesztem el, akkor soha.

Nem fogom elmondani a lánynak akivel leszek.18F

2013. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előtte mondtam el. Én 16 voltam, ő 18.
2013. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!