Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Feministák, pinabubusok és...

Feministák, pinabubusok és lélekbúvárok, tudtok erre magyarázatot?

Figyelt kérdés
Mindig mindenki azt mondta hosszú ideje, hogy azért nincsen barátnőm mert önsajnáló vagyok, hiába mondtam, hogy ez csak az interneten van így. Tegnapelőtt este fordult a kocka. Annyira besokalltam, hogy elkezdtem bőgni férfi létemre. És nem férfiasan sírtam hanem hisztérikusan, szánalmasan bömböltem mint egy kisgyerek. Erre egy lány ismerősöm akit már ismertem mert csoporttársam de mindig távolságtartó volt odajött és erre mindenfélét összehordtam összeakadtak a szavaim meg teljesen hülyén beszéltem, de ekkor úgy voltam vele hogy leégettem magam ennél lejjebb már úgysem lehet, nem érdekelt semmi. És ekkor megcsókolt ez a lány én visszacsókoltam és alig 1 órával később megtörtént a dolog. Nem tudom annyira részletesen leírni mert még mindig a hatása alatt vagyok, annyira gyorsan történt minden és nekem ez az első alkalom volt. Tegnap reggel megbeszéltük és annyira aranyos lány, hogy rám bízta a választást. Azt mondta hogy kicsit belém szeretett és örülne neki ha járnék vele de abban is benne van ha csak szexelni járunk össze és megérti ha nem akarok vele lenni többet. Mint egy valóra vált álom. Még mindig a hatása alatt vagyok. És ha belegondolok hogy az egészhez egy szánalmas férfiatlan bömbölés vezetett akkor még hihetetlenebbnek tűnik. Ezt a dicsekvés mellett azért írtam be hogy választ kapjak a kérdésre. Hogyan sikerülhetett? Hogyan vehette el a szüzességem ez a lány? És ilyen hirtelen? Nem sokkal a csók után? Még csak alkoholt sem fogyasztott egyikünk sem mert koliszobában voltunk. Én weblapot szerkesztettem ő meg nem tudom. Most a kérdés közben jutott eszembe hogy ezt még meg se kérdeztem tőle hogy miért jött át, de nem tűnt ittasnak és nem is olyan lány.

2013. dec. 12. 00:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem fogok sírni.
2013. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hideg történet.
2013. dec. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Sokuk azt sem tudja mit beszél, csak kántálja amit másoktól hall. Egy önsajnáló férfit is lehet szeretni, tapasztalatból tudom.
2013. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
*csak ha nem látja senki
2013. dec. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg :)
2013. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta kicsit beléd szeretett az biztosan nem 1 órával az együttlét előtt történt..ha már szeretett és úgy látott meg sírva, összeroppanva akkor ez csak egy lehetőség volt számára hogy végre legyen valami indoka odamenni hozzád. Szóval tuti nem a bőgéstől szeretett beléd. :)
2013. dec. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
5%

pont egy ilyen loserre vágyott :)


gratulálok, a szép nők keményebbek :D

2013. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ő egy Angyal, akit azért küldtek h Neked jobb legyen, másh nem igen lehet felfogni.


Lehet h 'cuki'-nak látta ahogy sírsz, nem tudom. Bármi lehet.

De gondolom azért is írtad ki, mert így megosztottál egy élményt (akár névtelenül is). De ez jó mert ez segít a hirtelen történt események feldolgozásában! ;)


Sok sikert a továbbiakban! ;ddd

2013. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
orbitalis kamu
2013. dec. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én sem azért sírtam hogy nőt kapjak csak mikor megszólalt a hátam mögött ijedtem meg és nem elállt a sírás hanem még jobban elkezdtem zokogni. Annyi lány kihasznált már akikkel több hónapig jártam és csak szájrapuszi volt most meg nyelves csók és utána máris megtörtént.
2013. dec. 12. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!