Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki, ha nagyon...

Szerintetek ciki, ha nagyon félek az első alkalomtól? Félek a fájdalomtól, meg egyáltalán. Nem érzem úgy, hogy akarnám, vagy hogy akarni fogom. (Persze most még fiatal vagyok hozzá, tudom. ) Szerintetek ez fog változni? 15/L

Figyelt kérdés
2013. dec. 26. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez normális,hogy kicsit félsz,de ha találsz rendes srácot,aki szeret akkor már nem lesz okod félni:)
2013. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű az első alkalom mindenki fél az elsőtől ami teljesen természetes:) de majd olyannal tedd meg akit szeretsz mert az első örökre megmarad:)
2013. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szívesen a farkamra húználak!
2013. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen az első alkalom nagyon nagyon fog fájni sőt még vérezni is szokott
2013. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fog változni. Ha kellőképpen érett leszel agyilag, és megszeretsz valakit, akire vágyni fogsz...


Ha csak simán beleugrasz, akkor nagyon fáj...


De ha szerelmesen, és a partnered kellően felizgat, és figyel rád, akkor csak alig... vagy semenyire...

2013. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
így csak rágörcsölsz és akkor tényleg rossz lesz. de ha a srác odafigyel rád és elengeded magad előtte hosszú előjáték akkor jó emlékként fog megmaradni
2013. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de amíg a félelem legkisebb szikrája van benned, addig ne akarj szexelni.
2013. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fog fájni, ha már fel leszel készülve rá. Amikor meglesz az a fiú, akivel TE akarod már, és ő is akarja, minden megváltozik. Nem fogsz félni tőle, és akkor nem is fog fájni.
2013. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én is féltem,de felesleges volt! A fiú is szűz volt még,de azért összehoztuk. :-) Nem fájt és alig véreztem. Nem mindenkinél törvényszerű a fájdalom!
2013. dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze,változik ha elég érett leszel nem fogsz félni tőle,de 15 évesen még nem is kéne senkivel lefeküdni.
2013. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!