Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki az idősebb nőnek ha egy...

Ciki az idősebb nőnek ha egy helyes fiatal pasi nézi, szemezik vele? Mit gondol ilyenkor a nő?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki?!

Sőt elismerős, hogy a korosztályán kívül is észreveszi azt ami szép, illetve van egy olyan klisés üzenete, hogy az "idősebb" nő a fiatalabb korosztállyal is felveszi a versenyt.

2013. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

"van egy olyan klisés üzenete, hogy az "idősebb" nő a fiatalabb korosztállyal is felveszi a versenyt"


Vagy fordítva. Gondolhatja azt is, hogy "mit néz ez a kölyök? Tán azt hiszi, hogy nálam jobb esélyekkel indul, mert idősebbként elalélok attól, hogy egy fiatal srác megnéz?".

2013. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
2. az az ember ilyen aki nem tud örülni dolgoknak és mindenben a rosszat keresi...
2013. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát azt már egyszer megkaptam, hogy mit néz ez a pasi...

Amúgy meg tényleg, miért ne lehetne egy idősebb nő kívánatos??

Az meg, hogy a szex eszébe jut a férfiaknak az szerintem természetes. Aki meg ezzel nem ért egyet az menjen egy konzervatív prűd gyűlésre valamelyik gyülekezetbe. :DD

2013. dec. 16. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy egy idősebb nő nem lehet vonzó?

Csak ez a realista hozzáállás (s nem a pesszimista!).


Ha egy jóval (!) fiatalabb fiú elkezd méricskélni egy idősebb nőt, akkor amennyiben az adott nő nincs totálisan elszállva magától, akkor a gyanakvás lesz az első ami az eszébe jut és ez így normális.


Plusz egy idősebb nő ugyanúgy eldöntheti, hogy fogadja-e bármilyen pasas (legyen az fiatalabb vagy öregebb) közeledését.

2013. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok, hogy milyen gyanakvás lesz úrrá rajta?

Félelem, vagy undor? Érdekes.

2013. dec. 16. 19:39
 7/11 anonim ***** válasza:

"Félelem, vagy undor? Érdekes."


Olyan messze jársz, hogy bele se kezdek a magyarázatba, mert elrabolná az egész estémet,

DE egy valami kikívánkozik:

Mit akarsz te egyáltalán az érettebb nőktől, amikor ennyire nem érted a másik nemet? Egy szép estét? A tapasztalatukat (-> a kor egyáltalán nem garancia rá)?

2013. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én magamban röhögni szoktam, mikor "kisfiúk" bámulnak meg. Jólesik, jót tesz az egómnak, de amúgy viccesnek tartom. :)
2013. dec. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát ne is magyarázza el jómagyar módra. Az meg, hogy mit akar valaki egy idősebb nőtöl, hogy jön ide?

Szerintem a néhány év az mi? Nagy különbség?

Bírom ezt a prűd társadalmat. Megértem én, hogy a lakosság 80% ka konzervatív, szombatonként anyunál ebédel de attól még lehetne válaszolni a kérdésre...

2013. dec. 17. 04:31
 10/11 anonim ***** válasza:

"néhány év az mi? Nagy különbség?"


Néhány év? Az előbb még idősebb nőről és fiatal helyes fiúkáról beszéltél!

Kb. 5 év alatt nem is beszélhetünk igazi korkülönbségről. Felnőttek között az semmi, meg se látszik. Ha ekkora korkülönbség mellett magadat fiatal fiúnak a másikat pedig idősebb nőnek aposztrofálod, akkor már eleve a kezdéssel magad alatt vágod a fát.

Ki a franc akarna kapcsolatot egy éretlen gyerekkel, aki őt öregnek tartja, miközben nem is az?


Idősebb nő - fiatal fiú kapcsolatról kb. 10 év fölötti korkülönbségnél beszélünk és leginkább úgy, ha a nő már jóval 35 fölötti.


És hogy milyen gyanakvásról beszéltem:

Mit akarhat tőlem? Azt hogy tanítgassam? Anyagilag támogassam? Azt hiszi, hogy én már kevéssel is beérem, mert nem válogathatok úgy, mint fiatalabb koromban? Azt hiszi, hogy elég a fiatal teste és máris elalélok? Azt hiszi, már túljutottam a gyerekkérdésen, így fix, hogy nem nyaggatnám?

2013. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!