Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm még szűz, a napokban...

Barátnőm még szűz, a napokban nálunk aludt, egy ideig minden rendben ment, aztán akadt némi probléma. Mivel orvosolhatnám a leghatékonyabban a bajt?

Figyelt kérdés
Figyeltem rá, de amikor oda került a sor nem akart összejönni a dolog. Egyszerűen túl szűk volt neki és nem akartam fájdalmat okozni ezért inkább mondtam neki, hogy majd legközelebb. Mit tehetek hogy a legkönnyebben sikerüljön behatolni?
2009. nov. 28. 14:03
 1/9 anonim válasza:
48%
hagyd, hogy o uljon beled..csak akkor aztan tenleg locsogosra kell felizgatni.
2009. nov. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jobban elkéne lazulnia, nedvesebbnek kéne lennie. Ez ügyben csak egy dolgot tehetsz haver. Jobban fel kell izgatnod, hosszabb előjátékkal, nyalni a punciját, a melleit hosszasan, simogatni ahol csak tudod, sok sok csókolózás, csókolgatni mindenütt. Na remélem elég infó:) a lényeg: izgasd fel jobban, és ő pedig ne stresszeljen! az is segít ha becsukja a szemét mikor behatolsz, hogy ne bírjon másra figyelni, ne terelje el semmi a figyelmét;) hajrá!
2009. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, és sok-sok próbálkozás. Lehet nincs is készen a dologra pszichésen. Velem ugyanez volt, kb. 1 hónapig kellett próbálkozni a párommal, mire sikerült, Ki kell iktatni minden zavaró tényezőt. Nagyon nagy bizalom kell egymás iránt és éreznie kell, hogy szereted őt, és a testének minden részét, ugyanis lehet gátlásos és szégyelli magát előtted. Aztán ugye jól fel kell izgulnia, ehhez sok előjáték kell, ahogy az előttem szólók írták. És ha akkor sem jön össze, nem kell elkeseredni, majd legközelebb sikerül. Ilyen téren úgy látom, jól gondolkozol és megértő vagy. Csak így tovább. Egyébként nálam, ami a pózt illeti, a misszionárius jöttbe, mert elsőnél kell a romantika is, és az a legromantikusabb, és ha szégyellős, akkor szintén előnyös a póz. Meg nekem úgy nem is fájt annyira.

Sok sikert!

21/L

2009. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt beteszed a farkad is legyen nedves! (nekünk 2 év után sem megy be ha nem, nedvesítjük be(nyál)) Vagy gumi.
2009. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14:46 vagyok

Az utolsó is okosat mondott.

Nálunk is kell a mai napig síkosító. És most jut eszembe, az első is azzal sikerült.

2009. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha van gumi akkor ugye nem szükséges síkosító? Köszi az eddigi válaszokat!
2009. nov. 29. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikositó. Vagy nyald nedvesre és ugy becsuszik... :D
2009. dec. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell a gumihoz, de előfordulhat. Egyik barátnőmnek gumival jobban fáj,mint anélkül. A legtöbb síkosítót lehet gumival használni, de el kell olvasni a tájékoztatót, ott le van írva. Ti fogjátok érezni,hogy kell-e. Ha elég nedves a barátnőd, és a gumi is elég síkosított, akkor nem kell.
2009. dec. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El mész a sexshopba ott meg mondják milyen gumit vegyél. van sok fajta és nem cikis kérdezni.
2009. dec. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!