Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hagyjam a dolgokat megtörténni...

Hagyjam a dolgokat megtörténni, és veszítsem el a szüzességem egy egyéjszakásban, vagy várjak még, és inkább előbb próbáljak meg felszedni egy másik lányt?

Figyelt kérdés
Szóval 22 éves és szűz vagyok, és már nagyon ki szeretném próbálni a dolgot. Van egy lány, aki egy bombanő, tetszem neki, de csak egy egyéjszakás kalandban lenne benne, és számomra sem egy túl vonzó személyiség. Rengeteg visszautasítást kaptam eddig, mert egyszerűen nem találok olyan lányt, aki hasonlóan látja a világot, mint én. Szóval olyat, aki megért.
2014. jan. 2. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bombanőt nem találsz másikat.
2014. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"bombanőkkel" különben sem kell több. De nem kizárt, hogy pocsék élmény lesz, egyéjszakásnál mindenki magával törődik, tudja, hogy szűz vagy?
2014. jan. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Paulik Áron ***** válasza:
47%

Szerintem túlgörcsölöd a témát, én 24 éves vagyok és szűz, a barátnőm már nem, de így sem fekszünk le, mert értékesnek tartjuk várni ezzel.

Ha a szüzességedből a legjobbat akarod kihozni, várj egy olyan lányra aki ezt értékeli, és képes rá hogy tapintatosan, szeretettel vezessen be (vagy vezessétek be egymást).

Eddig mindenki aki bevállalta az egyéjszakás szüzességelvesztést, de akár párkapcsolat elején is, de elkapkodva, mind megbánta. Szóval nem érdemes, pláne egy r*bancnak, bármennyire is bombanő.

2014. jan. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ki ne hagyd a bombanőt!

ő mennyire tapasztalt? hány éves?

2014. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már lerázott. kiderült, hogy csak ki akart röhögni. :(
2015. ápr. 29. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
jófej csaj...
2015. ápr. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!