Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, miért kell folyton...

Lányok, miért kell folyton ítélkeznetek a másik fölött, ha az nem a Ti értékrendetek szerint éli a nemi életét/veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Nézegetem itt az oldalon az írásokat és el vagyok képedve... Mindenkinek meg van a véleménynyilvánításhoz való joga, mindenki más és más, ez csak természetes. De egyeseknek komolyan mondom, totál frusztrált a hozzáállása a szex és szüzesség témához. Miért kell beskatulyázni másokat? Az, aki fiatalon elveszíti a szüzességét és már fiatalon vagy éppen "túl" rendszeresen él nemi életet, rögtön k*rva. Az pedig, aki későn kezdi a nemi életet, rögtön fura és gáz. Vagy ez utóbbinál éppen fordítva, mindenki elkezdi hangoztatni, hogy ez a normális és aki nem így csinálja az rögtön ribanc.

Emberek! Ti miért nem tudjátok felfogni, hogy mindenki más és más? Hogy nem feltétlenül a Ti értékrendetek a "normális"?! Attól még, hogy valaki élvezi a szexet és sűrűbben váltogatja a partnereit, mint mondjuk Ti, még nem lesz k*rva, egyszerűen csak szereti nagy kanállal habzsolni az élvezeteket! És attól még, hogy valaki húsz éves kora felett még szűz, nem feltétlenül jelenti azt, hogy nincs vele valami rendben, könnyen lehet, hogy csak arra vár, hogy egy olyan partnerre találjon, aki TÉNYLEG megbecsüli őt! Vagy a másik verziója ennek: nem kell szentté avatni valakit, csak mert vár...

Miért kell mindig ítélkezni a másik felett, ha az nem úgy éli a nemi életét, ahogy Ti? Kérdésem főleg lányoknak szól.

28/L


2013. máj. 21. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Elnézést, de ha nem jönnek ide a kérdéssel, hogy fiatal volt-e hozzá, vagy már túl idős-e, stb.... akkor senkit nem fog érdekelni.
2013. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Keblemre Nőtársam! :) Én is írtam már ki egy nagyon hasonló kérdést pár hónapja, ugyanez volt a lényege. Minden szavaddal egyetértek! Több ilyen ember kellene, mert borzasztó, hogy ennyire előítéletes világban élünk...én nem sokat foglalkozok azzal, mások miként élnek. Csak nekem ne ártsanak, én sem ártok nekik. Ennyi az egész.

24L

2013. máj. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
Most kinek akarsz bizonyítani, és mit? Szerintem rossz a lelkiismereted. Pedig semmi nem derült ki abból, hogy te hogyan éled a nemi életed. Lehet, hogy nem magadról beszélsz, csak úgy általánosságban. (Bár az áradó egoizmus miatt kétlem, hogy rajtad kívül más az eszedbe jutna). Az egyértelműen kiderül a szövegedből, hogy valamiért rossz a lelkiismereted. Meg, egyébként ez egy hiszti. Pedig alapvetően van igazságod, de nehogy már azt várd, hogy a világ a te kedvedért megváltozzon. Ne akard az élet bírósága elé vinni az ügyed! Nem vagy már 6 éves.
2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 The Other ***** válasza:

"Nem k*rva, egyszerűen csak szereti nagy kanállal habzsolni az élvezeteket!"


Hatalmas! :D Ezt lopom is, és beteszem az aranyköpés gyűjteményembe. Kb a "nem kövér, csak a súlyához képest alacsony" és a Gyurcsány-féle "nem hazudtam, csak nem bontottam ki az igazság rózsáját" szólások közé.

2013. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es válaszoló! Igazad van, végül is, mindenki maga hozza elő a problémáit kérdés formájában és ha nem érdekelné őket mások véleménye, nem kérdeznének... Ámen. Engem csak az zavar, hogy sokan, egy idő után, már nem is a kérdéshez kapcsolódóan ítélkeznek és bántják egymást.


Kedves 2-es válaszoló! Örülök, hogy nem csak engem zavar mások hozzáállása ebben a témában!! Jó tudni, hogy Te is itt vagy! :-) Hajrá!! :-)


Kedves 3-as válaszoló! Senkinek nem szeretnék bizonyítani. A lelkiismeretem sem rossz. Egoista sem vagyok. Nem is hisztizem. Azt sem várom, hogy az én kedvemért megváltozzon a világ. És 6 éves sem vagyok. DE. Az, ahogy rögtön "támadni" kezdtél, holott én csak megkérdeztem, hogy miért kell ítélkezni stb, azt mutatja, hogy rossz a lelkiismereted. Kinek szeretnél bizonyítani és mit, ezzel a válasszal? Nem gondolod, hogy Te vagy az egoista, amiért ilyen könnyen meg tudsz engem ítélni? Kérlek ne hisztizz, nem vagy már 6 éves! Szép napot! :-)

2013. máj. 21. 22:25
 6/22 anonim ***** válasza:

De kérdező, megmondom neked halál őszintén, nagy ívben ... nem érdekelne, ha nem hallanám utána a rinyát, hogy mit tett rosszul a kis korán kezdő! Ezért szólunk be, mert érezzük hogy nem jó, ő teríti ki, hogy nem jó! De akkor nem így kellene csinálnia.

Ha tökéletesen elégedettek lennének a kis életükkel, és ezzel minket se idegesítenének, nem érdekelne.

2013. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló! Éppen erről beszélek... :-P Ha nem is mondod ki, de rögtön k*rvázod, aki nagy kanállal habzsolja az élvezeteket... Pedig ez csak könnyűvérűség, kérlek lapozd fel az értelmező szótárt és nézd meg mit jelent benne a k*rva szó! Mert nem ezt. Csak azért használja mindenki ezt a kifejezést a szabadosabb erkölcsű lányokkal kapcsolatban, mert sértésnek szánják, amiért az adott hölgy, nem a sértegető értékrendje szerint él...


6-os válaszoló! Igazad van, de én nem is erre céloztam. Azért maradjunk a józan ész keretein belül, vagyis, ha valaki TÉNYLEG fiatal, azt nyugodt szívvel le kell beszélni a dologról. Oké, a fiatalság relatív, de mivel a saját példámon tudom, hogy nem jó korán kezdeni... Szóval támogatom, hogy előbb agyban is nőjön fel mindenki, mielőtt szexelni kezd... A fiatalságot azért hoztam fel, mert sokan rögtön el is ítélik azt, aki korán kezdi, pedig az ő dolga. De mondom, részemről igazad van.

2013. máj. 21. 22:41
 8/22 anonim ***** válasza:

""Kedves 3-as válaszoló! Senkinek nem szeretnék bizonyítani. A lelkiismeretem sem rossz. Egoista sem vagyok. Nem is hisztizem. Azt sem várom, hogy az én kedvemért megváltozzon a világ. És 6 éves sem vagyok. DE. Az, ahogy rögtön "támadni" kezdtél, holott én csak megkérdeztem, hogy miért kell ítélkezni stb, azt mutatja, hogy rossz a lelkiismereted. Kinek szeretnél bizonyítani és mit, ezzel a válasszal? Nem gondolod, hogy Te vagy az egoista, amiért ilyen könnyen meg tudsz engem ítélni? Kérlek ne hisztizz, nem vagy már 6 éves! Szép napot! :-)

""


Ad hominem. Egyetlen "érved" az állításaim cáfolata mellett az, hogy én vagyok ilyen. Mint az oviban. "Te vagy a szerelemes, bibiíbii :)".


Szíved joga, hogy mit teszel, mit gondolsz, mit érzel. De attól nem leszel erkölcsileg felsőbbrendű, hogy nem kötsz bele mások szexuális életébe.


Te írtad: ""Emberek! Ti miért nem tudjátok felfogni, hogy mindenki más és más? Hogy nem feltétlenül a Ti értékrendetek a "normális"?!""

Ha ezt valóban így gondolod, akkor ne zavarjon már az, hogy más mit gondol. Azt írtad, hogy élvezetes számodra ez, de akkor mi a baj? Ha neked nincs ezzel semmi erkölcsi problémád, akkor minek foglalkozol vele? Más baja, hogy mit gondol, legalábbis nem látom, hogy írtad volna, hogy bárki is bántana. Nekem úgy tűnik, hogy hiányzik az állításaid mögül a nőies magabiztosság, kisugárzás.

2013. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as válaszoló!

Akár hiszed, akár nem, direkt írtam ilyen (ahogy Te fogalmazol) ovis stílusban, pont azért, hogy tompítsam a dolog élét. Nem védekeztem, nem ellenérveltem, mivel nem áll szándékomban vitatkozni, egyszerűen csak visszaadtam, amit kaptam...

És persze, hogy zavar, amikor valaki olyan felett ítélkeznek, aki csak egy szimpla kérdést tett fel, főleg, ha magaménak érzem a problémáját... Támogatom, hogy mindenki mondja el a véleményét és próbáljon meg segíteni tudásához mérten a másiknak, de az nem tetszik, ha valaki direkt beleköt a kérdezőbe és bántja...

Nem tartom erkölcsileg felsőbb rendűnek magamat másoknál, előfordul, hogy én is furán nézek valakire, de ilyenkor a "bántó" véleményemet megtartom magamnak és nem törekszem arra, hogy ártsak a másik embernek...

2013. máj. 21. 23:08
 10/22 The Other ***** válasza:

És ha fellapoznám a szótárat a "szabadosabb erkölcsű lány"-nál, akkor a te képed lenne ott, Kérdező? :)


Nem g*cizni akarok, csak kíváncsi vagyok, hogy mi miatt tetted fel ezt a kérdést, illetve mi bajod van a csípőből ítélkező GYK-zós népekkel. :)

2013. máj. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!