Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lány vagyok és...

16 éves szűz lány vagyok és hamarosan szeretkezni szeretnék a barátommal. Az a problémánk, hogy nagyon szűknek érzem a hüvelyem. Hogyan lehetnék tágabb?

Figyelt kérdés
Ha csak egy ujját dugta be az még nem fájt, csak húzó, feszülő érzést éreztem viszont a két ujj már fájt és kértem, hogy vegye ki, mert nem bírom. A felizgatással nincs probléma, volt, hogy 1 órán át csak velem foglalkozott, szájjal is szokott kényeztetni. Talán érdemes lenne picit erőltetni a 2 ujjal való tágítást? (Egyébként az ujjaira húztunk sikosított gumit is, hátha könnyebben bemegy. ) Akinek van valamilyen tapasztalata, véleménye azt kérem, hogy ossza meg velem....
2008. júl. 15. 16:04
 1/8 anonim válasza:
4%

1 - seprűnyél

2 - gazdaságos kígyóuborka

3 - BANÁN

4 - vannak ujjaid is (10 db pont elég)

5 - baseball ütő

6 - jégkorong ütő, annak a vége legalább hajlik

7 - ami még eszedbe jut

2008. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ne hallgass az első hozzászólóra.. Ne akard tágítani a hüvelyed, hiszen az izomból áll, kitágul az magától is. Gondolj bele, ott egy kisbaba is ki tud férni! Inkább használjatok sikosító olajat a sikosított gumi mellé, akkor nem lehet baj.
2008. júl. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jesszus attol nem tágulsz ki , h egyre több ujjad dugsz be...Gondold el szerinte damikor a nők megszülnek, utána akkorák maradnak?
2008. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Használjatok majd sok síkosítót, és mindenképp te legyél felül lovagló pózban, úgy nem fáj annyira. Nekem hagyományos pózban először nem jött össze, annyira fájt, aztán lovaglóba váltottunk, és simán ment.
2008. júl. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor lehet hanyagoljuk ezt a tágítást...
2008. júl. 16. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
en buszke lennek arra h meg ijen korba szuz vagyok...
2008. júl. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igazából nem teher számomra a szüzesség, csak szeretem a barátomat és hát ugye már nagyon kívánom Őt. :)A tágítást pedig azért szerettem volna, mert nem szeretném ha nem férne be és ez miatt elhalasztanánk.....mert akkor a következőnél már nagyon izgulnék. Meg gondolom az első pár alkalom úgyis fájni fog picit.
2008. júl. 18. 01:12
 8/8 anonim válasza:
én is ugyanígy vagyok vele, de nekünk még egy ujj se, igazából nálam az a gond, hogy taszít, hogy ujjal nyujjun belém, és ez miatt összerántom magam, mi is arra jutottunk hogy megpróbáljuk a szexet..hát kíváncsi leszek, kicsit félek ,hogy fájni fog, sok szerencsét kívánok neked, és írd meg majd milyen volt
2008. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!