Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztak, de előtte a srác...

Megujjaztak, de előtte a srác elment wc-re és szerintem nem mosott kezet ( volt benne pia ), ugye nem lehetek terhes? Ha megujjaztak szűz vagyok még? 16/L

Figyelt kérdés
Tudom, hogy butaság, de csak megnyugodni szeretnék. Egy buliba történt, mindenki ivott valamennyit. Én is és a srác is. Külön mentünk, de előtte elment wc-re és ugye nem mosott kezet. Mondjuk, először a kezèvel simogatta a lábam (gondolom akkor letörölhette ha volt a kezén is valami) és utána volt a dolog. Normális válaszokat kérnék.
2014. jan. 2. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:

nem

igen

2014. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől lennél terhes? Ilyen hülyeséget. Oo
2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
de, nekem már van egy gyereke a hüvelyk és a kisujjamnak is...:( a fél karom adnám értük..
2014. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

ha csak pisis volt és nem spermás akkor nem lehetsz

amíg farok nem volt benned addig igen szűz vagy

2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz még terhes, ha valaki megdug, ne aggódj.

Nem tudni, hogy szűz vagy-e. Ha valaki megdugott már korábban, akkor nem.

2014. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszerüen: Ha meg akart ujjazni akk valoszinüleg elötte nem verte ki magának, tehát nem volt ge-is a keze. Max egy kicsit sza-os. Attol nem esel tehezrbe.
2014. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kedves válaszolók és kérdező, akinek már volt szexuális kapcsolata az már nem szűz tehát te már nem vagy szűz mert megujjaztak. Ha orális szex történik akkorse vagy szűz. Sokan azt hiszik, hogy a szüzesség a szűzhárytához kapcsolódik pedig nem.
2017. ápr. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tseppkoe válasza:
#7. Sztem tévedsz.
2021. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!