Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megkérhetem a legjobb barátoma...

Megkérhetem a legjobb barátomat, hogy vegye el a szüzességem? Nem rontok el ezzel semmit?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.Eddig nem találkoztam olyan fiúval aki igazán vonzana és megfelelne az elvárásaimnak.Sokan kezdeményeznek nálam de egyik se igazán az akit szeretnék.

Viszont a barátom igen.Csak neki mindig volt valakije.Most néhány hónapja egyedül van.Rám sosem tekintett úgy mintha lehetne köztünk valami :( ezt elfogadom.

De ha már ő itt van vele lenne a legjobb,csak nem tudom,hogy megmerjem kérdeni :/.Nem akarom elrontani a barátságunkat ezzel.


2014. jan. 3. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg elrontanád.

Miért nem tekint rád úgy? Talán ha lenne valaki más neked, akkor rájönne, hogy mégis te kellesz neki. De ha nem, akkor sincs értelme elvetetni a szüzességed vele. Alapvetően azzal "alá kerülnél".

2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
inkább ne. Ez egy barátságot darabokra is tud törni. Meg különben is, az első szerelmednek kéne odaadni, nem egy barátodnak
2014. jan. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
minek kellene elvetetned a szüzességedet? És pont vele, akinek te csak a listáján egy pipa lennél???
2014. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De. A barátságotokat.
2014. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát..

Egy biztos. SEMMI sem lenne olyan mint régen.

Erről ne is álmodj.

2014. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rontsad el ezzel a barátságotokat! Amit leírtál, abból az jön be, hogy bejön neked, csak ő jön be neked... ne várj rá... szerezd meg, törje össze a szíved, és keress mást.
2014. jan. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
van egy olyan erzesem h nem szazszorszep kisasszony vagy...
2014. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
inkább ismerkedj itt normális fiúkkal
2014. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ilyen nagy hiba lenne?
2014. jan. 3. 16:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is hiba lenne.
2014. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!