Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16 éves vagyok lefeküdtünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok lefeküdtünk a barátommal és elszeretném mondani anyának ezt egyedül kell végig csinálnom vagy megkérhetem a barátomat hogy segítsen elmondani anyának hogy mi történt!? És ilyen korban az óvszer a legjobb? köszi

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%
miért kellene ezt rajtatok kívül bárkinek is tudnia?
2013. máj. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
A leírásodból és a stílusodból már látom hogy te tipikusan az a lányka vagy akinek ennyi idősen nem érett a szexhez.Jobb lett volna ha vársz még vele.Minek elmondani anyukádnak?Semmi értelme, előbb utóbb úgyis rájön,vagy legalábbis feltételezi.Igen az óvszer a legjobb,vigyázzatok hogy ne sértsétek fel,mert úgy könnyen kiszakad.Mondd meg a pasidnak is a biztonság kedvéért,hogy amikor végzett és ki akarja venni,először fogja meg a tövénél,és úgy húzza ki belőled,különben előfordul hogy lecsúszik.Ha mégis baj van,eseményutáni 72órás tablettát kell kérni a nőgyógyásztól és a patikában kiváltani.Na ennyi jótanács mára elég volt,további kellemes közösülést.
2013. máj. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

amikor anyának elmondtam, hogy van barátom, másnap adott pár csomag óvszert, és annyit mondott, hogy nem akar beleszólni, de ígérjem meg, hogy vigyázzunk

8 hónap múlva történt meg elöször

ezt pontisan nem tudta, de szerintem már biztos benne, nem kell ehhez minenképp erröl beszélnünk

2013. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2013. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%

Miért olyan fontos,hogy elmondd anyukádnak?

16 éves vagy, ennek biztos nem fog örülni, talán rossz következménye lesz, pl eltilt,vagy ilyesmi. Szerintem ez nem tartozik senkire, és egy idő után feltételezhető, hogy már nem vagy szűz, rá fog jönni.

Viszont nincs miért elmondani már neki,én biztos nem fogok majd rohanni a hírrel hozzájuk, ha megtörténik.

17L

2013. máj. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%

Hogy lenne már jó az óvszer? Hallani olyat, hogy teljesen ép maradt az óvszer, mégis teherbe esett a lány! vagy bennmaradt a lányban, a pasi ugye tudja, de elfelejti lefogni és úgy kivenni. vagy ki is szakadhat. hogy lenne már ez jó egy 16 éves tapasztalatlan lánynak egy tapasztalatlan fószerrel?

ha nem akarsz gyereket, ne szexelj, főleg ebben a korban, ennyi. annál biztonságosabb nincsen.

2013. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Le vagyok döbbenve... Mi az, hogy minek elmondania??? Hálistennek eljutott arra a pontra, hogy vállalja a tettei következményeit, erre jöttök és megpróbáljátok lebeszélni?? Remek kapcsolatotok lehet a szüleitekkel, irigyellek titeket!


Az igaz, hogy anyud előbb-utóbb rájönne magától is, de szerintem jobban örülne, ha tőled hallaná. Ha kényelmesebb, vidd a barátodat is, de én a te helyedben biztos négyszemközt beszélnék vele. Sok sikert!

2013. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
85%
Szerintem jò, hogy el akarod neki mondani. Nègyszemközt csináld, lehet, hogy a barátoddal csak kellemetlenebb lenne. Meg szerintem sokkal jobb, ha egy szülô tudja, hogy a gyermeke nemi èletet èl,mert jòl esik neki, hogy bìzol benne, ès ìgy simán beutalhat egy nôgyògyászhoz, ès könnyebb elkerülni a bajt. Èn szûz vagyok, de van fiùm, ès szerintem mèg azelôtt szòlok anyámnak, hogy megtörtènne.
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
75%
Sztem mond el neki az a legjobb énis most készülök elmondani unkatesom aztmonta h a barátom nélkül jobb lenne de az se baj ha ottvan. Lehet nem fog neki örülni h lefeküdtetek eltilthat vagy megharagudhat de egy idő után úgyis megbékél. Én ezt tudom neked tanácsolni.
2013. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem mondd el mindenkinek, aki szembejön az utcán! Ne szégyenlősködj!
2013. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!