Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy 14évesen elakarom veszíteni a szüzességem? (Nem vagyok r1banc, barátom van elég rég. )

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:13
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Később is nekiajándékozhatod.
2014. jan. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 QueenRavenna ***** válasza:
Úgyse érdekel mit gondolunk, úgyis megdugatod magad, hogy a tojáshéj ott a seggeden. És de, r1banc vagy.
2014. jan. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, teljesen normális kérdést tettem fel egy anonim oldalon. Amúgy az meg rohadt érett lehet, aki minden alap/ismeretség nélkül r1bancoz le másokat!
2014. jan. 3. 23:24
 14/33 Noydra ***** válasza:
Ettől nem vagy r.ib.anc, nyugi :)
2014. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

hűű,pont ismerek egy ilyen párt...

nem leszel elég nedves, nem lesz jó érzés...orgazmus meg szóba e jöhet. kb ez van azzal aki 14 évesen veszíti el.

2014. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, még tudsz várni. Lehet 2 év múlva már nem is ő lesz a párod, és örülsz neki, hogy nem tetted meg. Ha meg bízol a szerelmetekben, akkor nem kellene elsietni, mert még hidd el, nem vagy kész rá lelkileg, és nem maradsz le semmiről (hosszú még az élet). És hiába mondanád, hogy érettebb vagy a korodbelieknél, mert ez lehetetlen.
2014. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ezek mind lehetségesek később is..
2014. jan. 3. 23:32
 18/33 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy érettebb vagyok.
2014. jan. 3. 23:36
 19/33 anonim ***** válasza:
feltételes módban írtam
2014. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Tudom. Én csak kijelentettem, ha valakinek nem lenne világos. És nem az a fajta vagyok aki csak úgy szét tenné bárkinek a lábát. Nem tudok megbízni az emberekben, és még senkiben nem bíztam annyira mint benne, és ez nem mézes madzag, nem csábítgat egyszerűen elérte, hogy beleszeressek. Nem indult valami rózsásan az ismerkedésünk, nem első látásra szerelem. Most mégis itt tartok.
2014. jan. 3. 23:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!