Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mihamarább el szeretném...

Mihamarább el szeretném veszíteni a szüzességem! Mit tanácsoltok (18f)?

Figyelt kérdés

18f.Jártas vagyok már a témában, kb egy éve olvasok olyan könyveket néha-néha ami a csajozással foglalkozik. Persze élesben kipróbálni nincs merszem. Sokan tanácsolták, hogy á, nem kell rágörcsölni, ne törődj vele, majd megy magától minden, majd találsz valakit stb. De rájöttem az idő nem old meg semmit, meg az se , ha nem törődöm a témával.

(Ez igenis fontos dolog, mert első csókom előtt izgultam sokat, de tökös voltam és megtettem, aztán ha randiztam egy csajjal már tudtam mi a dolgom, ha meg elutasította a csókot akkor sem zavart.)

gyávaság, megfelelési kényszer, szűkszavúság, unalom, sovány alkat, nagyon tudnék szeretni egy csajt, az igényeimből is alább adok.

hivatásos nem jöhet szóba, olyannal veszíteném el. akit meghódítottam.De mégis hova menjek, mit tegyek?

Kösz a választ előre is.18f


2012. dec. 29. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire akarod, akkor menj el egy hivatásoshoz első alkalommal, és akkor több önbizalmad lesz.

Aztán már jobban mersz kezdeményezni.


De ebben az esetben ne mondd meg az igazat az első barátnődnek, mert otthagy. Csak mondd, hogy egy hétig tartott vagy valami.


De ha türelmesebb vagy, akkor egy tanácsom van:


Nyomulj, nyomulj, nyomulj!!! Vadássz!!!


29L

2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

'hivatásos nem jöhet szóba, olyannal veszíteném el. akit meghódítottam.' -innentől fogva hova akarsz menni?!

keress egy csajt, és passz, majd megtörténik.

2012. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is fülig beleestem egy kis lányba nem olyan kicsi de fiatal még 14 éves elsős gimibe én 17 vok haramdikos an de nem is ez a lényeg vissza térve a kérdésedhez ne itt sírj hanem keres magadnak valakit engem kapásból 3x kosarazott ki a kis csaj és most össze jött valakivel aki szeritem csak kihasználja és le akkarja fegtetni a csávó 21 éves nem tudom mit akar még ilyen kis lánytól igaz én is szűz vagyok még
2012. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy hova menjek ismerkedni, ahova nem gáz, ha egyedül megyek, és sok a csaj (diszkó eddig nem jött össze, talán mert ott csak az izom meg a pénz számít)
2012. dec. 29. 21:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Utca, pályaudvar jó hely, amikor látja a csaj, hogy megláttad és elindulsz felé. Érintsd meg a vállát, mert akkor már valamit mondanod kell. Sajnos nekemis inamba száll a bátorság általában, de amikor odamentem egy csajszihoz nagyon pozitiv volt, és mondta, hogy még sosem történt vele ilyen! :)
2012. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na látod, ez a baj, hogy a bicikligyárba mész vattacukrot venni.

Ha tisztességes lányt akarsz, akkor mi a fenét keresel egy diszkóban? Oda csak tudjuk hogy miért járnak a lányok.


Ha tisztességes lányt akarsz, akkor tisztességes helyen ismerkedj. Pl mozi, kávézó, KÖNYVTÁR!!!, áruházak stb.


Nem vagy lekésve semmiről. Előtted az élet, te meg már bedepizel. Nem nagy dolog az egész.


Vedd fel a csajozós bőrkabátod, fújd be magad a csajozós férfi parfümmel, lődd be a sérót, aztán kaszálsz is.


Ja és ne feledd meghívni egy sütire vagy valami.


Első vagyok.

2012. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem jött össze:(
2013. jan. 2. 14:57
 8/8 manocskaXX válasza:
Semmiféleképpen ne diszkóba ismerkedj meg lányokkal, én a koncertet ajánlom vagy suliban a lányoktól nem szabad félni nem harapnak, csak egyszerűen add önmagad bókolj nekik légy társasági ember de nincsenek fiú haverjaid akik tudnának tanácsot adni?
2013. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!