Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 honap járás után korai...

1 honap járás után korai lenne lefeküdni a barátommal?

Figyelt kérdés
ő 18 én 16
2009. nov. 29. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szerinted sem helyes mivel itt kérdezted meg. Akkor meg várj még vele.
2009. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem. De nem idő függő. Attól függ fejben hogy állsz.
2009. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
74%

Azt te döntöd el, hogy mikor korai, vagy épp ideális az időpont.Ha készen áll rá a kapcsolat, és persze te is akkor nem korai.

szerintem ez kicsit korai, de ez az én véleményem, és nem az én párkapcsolatom.

2009. nov. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Ha Te annak érzed akkor igen.És ha egyetlen kétely is felmerül benned akkor az azt jelzi hogy még korai.Mivel hogy tőlünk várod a választ,így még magad sem tudod mit akarsz.Szerintem még várj vele,de te tudod!
2009. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
miért kell mindjárt a szex-el inditani?? várajtok egy kicsit, pettingeljetek, ismerkedjetek, és majd egy idő után jöhet a szex is. ne add magad könnyen..
2009. nov. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki maga érzi, mikor korai és mikor nem.

Én 3 hónap után feküdtem le a barátommal először.

Akkorra éreztem már azt, hogy Vele érdemes, és eleget vártam.

2009. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
ha még szűz vagy akkor korai, várj amíg 4-5-6 hónaposak lesztek. ha már ez a sokadik kapcsolatod és tapasztalt vagy, akkor nyugodtan lehet 1 hónap után is.
2009. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem úgy megy,hogy 5 hónap után,vagy nem tudom...Én nem tervezgettem, jött,amikor jónak láttam.De amíg itt kérdezgeted,biztos korai,mert nem vagy biztos benne. Egy a fontos: ne erőltessétek,ha még nem akarja valamelyikőtök,viszont szerintem felesleges 1 évig húznod őt,kivéve,ha fiatal vagy.:)
2009. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok..most látom,hogy kort is írtál...:)
2009. nov. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

szerintem az 1 honap alatt nem lehet még annyira tudni,hogy ö neki akarjad adni a szüzességedet

szerintem várj vele kicsit...ha 2 honapot tullépitek minimum és még,akkor is ö neki szeretnéd adni biztos vagy benne,akkor jo

2009. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!