Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Korai? Korai lenne 1év járás...

Korai? Korai lenne 1év járás után 15 és fél évesen lefeküdni a barátommal? Ő 18 éves, és mindketten szüzek vagyunk.1hónap járás után elkezdtünk pettingelni, néha nagyon megkívánom és ő is.

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
nem korai inkább késői 1hónap petting után
2011. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha jól esik, miért ne?!

De mindenképp védekezzetek!!

2011. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha érettnek érzitek rá magatokat, akkor kellő védekezés mellett semmi akadálya.
2011. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

k*rasd szét magad!

mi lenne korai? 1 év, ink cink hogy egy éve együtt vagytok, és még nem volt hancúr...

2011. jan. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem gáz hogy, nem kezdtél el szexuális életet élni 14-15 évesen, ne hallgass az ilyen hozzászólásokra!
2011. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
Ez rajtad áll, ha elég érettnek érzed magad hozzá, akkor miért ne?Csak védekezzetek!
2011. jan. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

09:19 olyan paraszt vagy. Nem látod, hogy 15 éves múlt? Én is feltettem volna a helyében a kérdést. Gondolom fél, hogy mit fognak gondolni stb..

Kedves Kérdező. Szerintem a barátod bebizonyította éppen eléggé, hogy nem csak a szexre kellesz neki. Ha nincs benned "NEM", akkor hajrá! (: Sok szép pillanatot,érezzétek jól magatokat és védekezzetek! (:

2011. jan. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Mekkora marhák vagytok!!!

Fogjátok, hogy alig 14 évesen ismerte meg a barátját??

Basszus a lányom öt éves, szerelmes az ovistársába, már kiscsoport óta tart a lamúr: szerintetek szétkú.rassa magát, és ciki ha két év után még mindig nincs petting se???

Vagy naiv vagyok, és írassak neki fogamzásgátlót, biztos, ami biztos?


Kérdező: nagyon szép, hogy ilyen világban ennyi ideig vártatok erre, és ti lesztek egymásnak az Elsők.

Nem tartom korainak én sem.


De pár válaszolóval kicsit elbeszélgetnék a nemiségről és a gyerekcsinálásról úgy általában, mert látom, nincsenek képben, hogy a dugás minden esetben!!! járhat teherbeeséssel, mert 100%-os védekezés nincs!


Aztán lehet sírni két sorral lejjebb, hogy jjjááájjjj, de terhess vagyooook, jájjj, izstenkííímm!!

2011. jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiírtad ezt akérdést, akkor nyilván bizonytalan vagy. Tehát korai. Majd ha biztos leszel abban, hogy elég érett vagy testileg és lelkileg is, akkor feküdj le vele! Nem kell sietni csak azért, mert már hosszabb ideje jártok. Nem az számít, mióta vagytok együtt, hanem hogy mennyire vagy már érett a szexre. Egyáltalán nem ciki, hogy nem feküdtél le vele 1 év után, ne hallgass arra, aki ezt mondja! Attól még, hogy ma az a menő, hogy 1-2 hét járás után már szexelnek a tinik, attól még nem az a normális. Ha két gyerek 10 éves korától kezdve szerelmes egymásba, márpedig ilyen is van, akkor szerintem még 4 év után is korai lefeküdniük 14 évesen, hiszen még gyerekek. Szerintem a 15 év is elég korai a szexhez, az lenne a normális, ha 17-18 évesen kezdenék a fiatalok. Tarthattok emiatt begyepesedettnek, de nem véletlenül felnőtt téma a szex. Addigra testileg is érettek lesznek, beáll a menstruáció rendszeresre stb. és egy 18 éves felnőtt ember már nagyobb eséllyel tud felelősen gondolkodni (védekezni), mint egy gyerek.
2011. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mivel kiirtad a kérdést, így igen. korai. De úgysem mi fogjuk eldönteni ezt:)
2011. jan. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!